Yasemin Şevkatli Kim?

Yasemin Şevkatli Kim?

Şefkatli, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin de kuzeni olarak biliniyor. Özel İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünde tamamladı.

Yasemin Şefkatlı kim?

YASEMİN ŞEFKATLİ KİMDİR? İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile evli olan Yasemin Şefkatli, 1992 yılında dünyaya geldi Yasemin Şefkatli İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. Mankenlik ve modellik yapmaktadır.

Yasemin şefkatli kimdir ailesi?

Babasının adı Sinan Şefkatli’dir. Yasemin Şefkatli, Sinan Şefkatli(Sol Başta)’nin kızıdır. 19920 yılında İstanbul’da doğdu. Yasemin Şefkatli, İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur.

Yasemin Şefkatlinin babası ne iş yapıyor?

İdo Tatlıses, eğitimini İsviçre’de College du Leman’da tamamlamıştır.İş hayatına babası İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses Tv’de başlayan İdo Tatlıses 2013 yılında Dj’lik ve Tatlıses Kebap işletmesinde görev yapmaya başlamıştır.

Yasemin şefkatli gelinlik kim yaptı?

İmparator İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam dünya evine girdi. Yasemin Şefkatli Özgür Masur imzalı gelinliği ile çok konuşuldu.

Derya Tuna Kimdir?

Derya Tuna Biyografisi

Deya Tuna, 17 Temmuz 1965 yılında doğdu. İbrahim Tatlıses ile tanışmadan önce Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan bir şarkıcıydı. 1983’te Günah filminin çekildiği dönemde İbrahim Tatlıses ile tanıştı. Bu ilişkisinden ‘İdo’ isimli bir oğlu oldu.

You might be interested:  Sıklıkla sorulur: Gala Ne Zaman Çiçek Açar?

Yasemin şeftali kimdir?

Yasemin Şefkatli 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 28 yaşında olan Şefkatli yaşantısını İstanbul Beşiktaş’ta sürdürmektedir. 2017 yılının ağustos ayından bu yana İdo Tatlıses ile birliktelikleri sürdüren Şefkatli İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. Yasemin Şefkatli mankenlik ve modellik yapmaktadır.

İdo Tatlıses Yasemin şefkatli nasıl tanıştı?

İlişkileri ve evlilikleri çok merak edilen çiftten Yasemin Şefkatli, İdo ile tanışma hikayesini ilk kez anlattı. Bir mekanda sık sık karşılaştıklarını söyleyen Şefkatli, ‘Beş yıl oldu biz tanışalı. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu.

Hilal şefkatli Yasemin şefkatli kardeş mi?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin kuzenidir.

Yasemin şefkatli kiminle evli?

Geçtiğimiz yıl sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli dün akşam nikah masasına oturdu.

Yasemoz nereli?

Yasemin Sakallıoğlu 1988’de İstanbul’da dünyaya geldi. Yasemin Sakallıoğlu aslen Rizelidir.

İdo Tatlıses ne okudu?

İdo Tatlıses veya asıl adıyla İbrahim Tatlı (15 Şubat 1992; İstanbul), Türk şarkıcı ve DJ. ‘İbrahim ve Derya’nın oğlu’ kısaltmasından, İdo adını almıştır. Berklee College of Music’in Arrange and Producer bölümünde sertifika eğitimi almıştır.

Idonun düğünü hangi otelde oldu?

Geçtiğimiz yıl aile arasındaki sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, bu akşam Raffles Otel’de gerçekleşen muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıydığı nikahta Necdet Ulucan, Ethem Sancak, Kübra Şefkatli ve Şevket Demir nikah şahidi oldu.

Yasemin şefkatli nerede oturuyor?

Çift koronavirüs salgını başladıktan sonra çocuklarıyla birlikte önlem olarak Şile’deki yazlıklarına taşındı.

İdo Tatlıses düğünü hangi otel?

5 gün önce Beşiktaş’taki Raffles Otel’de gerçekleşen muhteşem bir törenle hayatlarını birleştiren 29 yaşındaki müzisyen İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli düğünden sonra balayına gitmek yerine evlerini yerleştirdiler. Şefkatli evinden ilk kareleri sosyal medyadan takipçileriyle paylaştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector