Yasemin Şefkatli Ido Nasıl Tanıştı?

Yasemin Şefkatli Ido Nasıl Tanıştı?

İlişkileri ve evlilikleri çok merak edilen çiftten Yasemin Şefkatli, İdo ile tanışma hikayesini ilk kez anlattı. Bir mekanda sık sık karşılaştıklarını söyleyen Şefkatli, ‘Beş yıl oldu biz tanışalı. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu.

Yasemin Şefkatlinin mesleği nedir?

Özel İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünde tamamladı. Okuduğu iç mimarlığı yapmayı tercih etmeyen Yasemin Şefkatli’nin mesleği mankenlik ve modellik olarak biliniyor. 1992 doğumlu olan Yasemin Şefkatli, 2021 yılı itibarıyla 29 yaşındadır.

Yasemin şefkatli hangi üniversite?

Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümünde tamamladı. 2014 yılında Sonsuz Teşekkürler adlı single ile müzik dünyasına ilk adımını attı. Show Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Kapıda dizisinde rol aldı. YASEMİN ŞEFKATLİ KİMDİR?

İbrahim Tatlıses’in gelini kim?

Yaklaşık beş ay kadar önce arabesk müziğin imparatoru olarak tanımlanan sanatçı İbrahim Tatlıses’in küçük oğlu İdo Tatlıses ile nikâh masasına oturan Yasemin Şefkatli, Tatlıses ailesinin gelini olduktan sonra tanınmaya başladı.

Yasemin Şefkatlinin babası ne iş yapıyor?

İdo Tatlıses, eğitimini İsviçre’de College du Leman’da tamamlamıştır.İş hayatına babası İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses Tv’de başlayan İdo Tatlıses 2013 yılında Dj’lik ve Tatlıses Kebap işletmesinde görev yapmaya başlamıştır.

You might be interested:  Gül Ün Tanesi Ne Kadar?

Yasemin Şefkatlinin babasi kimdir?

Babasının adı Sinan Şefkatli’dir. Yasemin Şefkatli, Sinan Şefkatli(Sol Başta)’nin kızıdır. 19920 yılında İstanbul’da doğdu. Yasemin Şefkatli, İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur.

İdo Tatlıses ne okudu?

İdo Tatlıses veya asıl adıyla İbrahim Tatlı (15 Şubat 1992; İstanbul), Türk şarkıcı ve DJ. ‘İbrahim ve Derya’nın oğlu’ kısaltmasından, İdo adını almıştır. Berklee College of Music’in Arrange and Producer bölümünde sertifika eğitimi almıştır.

Yasemin şeftali kimdir?

Yasemin Şefkatli 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 28 yaşında olan Şefkatli yaşantısını İstanbul Beşiktaş’ta sürdürmektedir. 2017 yılının ağustos ayından bu yana İdo Tatlıses ile birliktelikleri sürdüren Şefkatli İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. Yasemin Şefkatli mankenlik ve modellik yapmaktadır.

Yasemin şefkatli daha önce kiminle evliydi?

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi.

Derya Tuna Kimdir?

Derya Tuna Biyografisi

Deya Tuna, 17 Temmuz 1965 yılında doğdu. İbrahim Tatlıses ile tanışmadan önce Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan bir şarkıcıydı. 1983’te Günah filminin çekildiği dönemde İbrahim Tatlıses ile tanıştı. Bu ilişkisinden ‘İdo’ isimli bir oğlu oldu.

Yasemin şefkatli nerede yaşıyor?

Çift koronavirüs salgını başladıktan sonra çocuklarıyla birlikte önlem olarak Şile’deki yazlıklarına taşındı.

Yasemin şefkatli kimdir?

Şefkatli, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin de kuzeni olarak biliniyor. Özel İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünde tamamladı.

Ibrahim tatlıses kaç tane evlilik yaptı?

İbrahim Tatlıses en son 2021 yılında Gülçin Karakaya ile evlendi. Bu evlilik de resmi değil imam nikahlı bir evliliktir. Üçüncü evliliği: Derya Tuna ile yaptı.

Ido kaç yaşında boyu kaç?

1992 doğumlu olan İdo Tatlıses, 2021 yılı itibarıyla 29 yaşındadır. 2017 yılından beri beraber olduğu model Yasemin Şefkatli (d.1992) ile 7 Ekim 2021 tarihinde evlendi. İdo Tatlıses 1.93 metre boyunda, 80 kilo ve kova burcudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector