Yasemin Şefkatli Ailesi Ne Iş Yapar?

Yasemin Şefkatli Ailesi Ne Iş Yapar?

Yasemin Şefkatli’nin mesleği ise mankenliktir. Yaklaşık 4 yıldır İdo Tatlıses ile birliktelerdi. Şefkatli yaşantısını İstanbul Beşiktaş’ta sürdürmektedir.

Yasemin şefkatli nin mesleği ne?

Mesleği mankenlik ve modellik olarak biliniyor. 2017 yılından beri beraber olduğu şarkıcı İdo Tatlıses (d.1992) ile 7 Ekim 2021 tarihinde evlendi. Şefkatli’nin 1.71 boyu ve 57 kilodur.

Hilal şefkatli Yasemin şefkatli kardeş mi?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin kuzenidir.

Yasemin Şefkatlinin babası ne iş yapıyor?

İdo Tatlıses, eğitimini İsviçre’de College du Leman’da tamamlamıştır.İş hayatına babası İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses Tv’de başlayan İdo Tatlıses 2013 yılında Dj’lik ve Tatlıses Kebap işletmesinde görev yapmaya başlamıştır.

Yasemin şefkatli gelinlik kim yaptı?

İmparator İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam dünya evine girdi. Yasemin Şefkatli Özgür Masur imzalı gelinliği ile çok konuşuldu.

Idonun eşi ne iş yapıyor?

YASEMİN ŞEFKATLİ KİMDİR? İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile evli olan Yasemin Şefkatli, 1992 yılında dünyaya geldi Yasemin Şefkatli İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. Mankenlik ve modellik yapmaktadır.

Derya Tuna Kimdir?

Derya Tuna Biyografisi

Deya Tuna, 17 Temmuz 1965 yılında doğdu. İbrahim Tatlıses ile tanışmadan önce Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan bir şarkıcıydı. 1983’te Günah filminin çekildiği dönemde İbrahim Tatlıses ile tanıştı. Bu ilişkisinden ‘İdo’ isimli bir oğlu oldu.

You might be interested:  Okurlar soruyor: Şubatta Hangi Çiçek Ekilir?

Ido tatlıses kaç yılında doğdu?

İDO TATLISES KİMDİR? İdo Tatlıses ya da İbrahim Tatlı, 15 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Tatlıses, Berklee College of Music’in Arrange and Producer bölümünde eğitimi aldı.

Yasemin şefkatli ido nasıl tanıştı?

“Beş yıl oldu biz tanışalı. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu. Üzerinde sarı bir tişört vardı, restoranın adını yazıp ‘sarışın kız beni bul’ yazdı.

Idonun düğünü hangi otelde oldu?

Geçtiğimiz yıl aile arasındaki sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, bu akşam Raffles Otel’de gerçekleşen muhteşem bir düğünle dünyaevine girdi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in kıydığı nikahta Necdet Ulucan, Ethem Sancak, Kübra Şefkatli ve Şevket Demir nikah şahidi oldu.

Yasemin şefkatli nerede oturuyor?

Çift koronavirüs salgını başladıktan sonra çocuklarıyla birlikte önlem olarak Şile’deki yazlıklarına taşındı.

Yasemin şefkatli oyuncu mu?

Geçtiğimiz ekim ayında ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile dünyaevine giren oyuncu Yasemin Şefkatli, önceki gün Zorlu AVM’de görüntülendi. Yasemin Şefkatli, ‘Yarın PSM’de bir kermesimiz olacak. Ben de kendi markamla orada olacağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector