Sıla Karanfil Klibi Nerede Çekildi?

Sıla Karanfil Klibi Nerede Çekildi?

‘Karanfil’, Türk şarkıcı Sıla’nın 2019 çıkışlı ikinci EP’si Meşk’ten bir şarkı. Albümün ilk video klibi olarak yayınlandı. Klib, Bedran Güzel yönetmenliğinde Bafa Gölü’nde çekildi.

Sıla kimlere vokal yaptı?

Kısa bir sürenin ardından Kenan Doğulu ile tanışarak onun yedi sene vokalistliğini yaptı. Ayrıca Sıla’nın yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri Ferhat Göçer (Vur kadehi Ustam) Kenan Doğulu (Boğaziçi) Emel Müftüoğlu (Ağla Ağla) gibi birçok ünlü sanatçının albümlerinde yer aldı.

Sıla Karanfil neden yasaklandı?

Sıla’nın ‘Karanfil’ isimli şarkısının klibi, sigarayı özendirdiği gerekçesiyle RTÜK tarafından yayından kaldırdı. Sigara ile ilgili açtığı davalar ile tanınan ve aralarında ünlü isimlerin de olduğu pek çok kişiye sigarayı özendirdiği gerekçesiyle dava açan Sarıay Derneği Başkanı Prof. Dr.

Sılayı kim meşhur etti?

Geniş kitleler onun sesiyle ilk kez Sezen Aksu ile yaptıkları ve ‘Sıla’ dizisinin şarkısı olan ortak besteleri ‘Sıla/Töre’ sayesinde tanıştı. Şarkıcı, 2007 yılında kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkardı.

Efe Bahadır kimdir?

İstanbul doğumlu besteci 14 yaşından beri aktif olarak müzik piyasasında yer almaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 3 sene Caz Vokal Performans okuyan Bahadır, Müzik Teknolojilerine geçiş yapmış ve stüdyo teknolojileri üzerine yoğunlaşmıştır.

Güliz Ayla ve Sıla kardeş mi?

Sıla’nın kardeşi Güliz Ayla kimdir, nereli kaç yaşında?

Sıla musluman mi?

Boitin Amerikalı FOX medya kuruluşuna yaptığı açıklamada, ‘Sıla Şahin Müslüman değil. Babası hiçbir dine mensup değil ve annesi Hristiyan. Sıla Şahin’i gösteren Playboy dergisinin kapağı bir dinî anlam içermiyor.’ diye konuştu. 1,71 m boyunda olan Sıla Şahin ayrıca üç dil konuşabiliyor: Almanca, İngilizce ve Türkçe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector