Nilüfer Turizm Ne Zaman Kuruldu?

Nilüfer Turizm Ne Zaman Kuruldu?

Nilüfer Turizm 2000 yılının mart ayında Bursa merkezli olmak üzere, Hüseyin Kayaplı tarafından kurulmuş bir otobüs firmasıdır.

Nilüfer Turizm yeni sahibi kimdir?

Hüseyin Kayapalı Kimdir? Nilüfer Turizm’in sahibi bursalı işadamı. Aynı zamanda bursa merkezli Kayapalı Holding’in de sahibi.

Nilüfer Turizm battı mi?

Kaçak işadamı Hüseyin Kayapalı’nın sahibi olduğu Nilüfer Turizm, trilyonları bulan borç ve hacizler nedeniyle göz göre göre batıyor. Otobüsleri terminallere sokulmayan, ödeme yapılmadığı için araçları servise alınmayan, 850 çalışanına 3 aydır maaşları ödenmeyen firmayı almak için sektörden iki rakip şirket talip oldu.

Bursa Uludağ Turizm sahibi kim?

ferit ve ismail yıldırım kardeşlere ait uludağ, yurtdışından çift katlı otobüs getirme ve ücretsiz kahvaltı ikramı gibi pek çok ilke imza atmasıyla sektörde öne çıkmıştı.

Nilüfer Turizm hangi ilin?

2000 yılında Bursa’da faaliyete geçen Nilüfer Turizm, Bursa’da ulaşım deyince ilk akla gelen firma olmayı kısa sürede başarmış ve bugün 80 araçtan oluşan filosuyla İstanbul, Ankara ve İzmir gibi merkezlere de sürekli seferler düzenleyen bir marka haline gelmiştir.

Nilüfer Turizm kim aldı?

Sanıkları 1 milyon 274 bin 990’ar TL adli para cezasına çarptıran mahkeme, davanın sanıklarına ait olan aralarında Nilüfer Turizm’im de olduğu 19 şirketin tüm gelirlerine tedbir konulmasına kararı vermişti. Kayapalı cezaevinden çıktıktan sonra yeniden Nilüfer Turizm’in başına geçti.

You might be interested:  Ilda Birkaç Kez Meyve Veren Veya Çiçek Açan Asma, Gül Gibi Bitkilere Ne Denir?

Mustafa Kayapali kimdir?

Mustafa Kayapalı, İslam, İslam Eğitimi kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Allah Dostlarından İbret ve Hikmet Öyküleri, Namaza Nasıl Başlanır, Sarsılmayan İman olarak sayılabilir. Mustafa Kayapalı kitapları; Timaş Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

Nilüfer Turizm Vana gidiyor mu?

Van otobüs seferleri için Nilüfer Turizm’ in Van Kalkışlı ve Van varışlı otobüs seferleri bulunmaktadır.

Nilüfer nasıl bir firma?

Nilüfer Turizm Hakkında

2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolculuğuyla ulaşım sektöründeki önemli markalardan biridir. Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’den Balıkesir’e kadar pek çok noktada dinlenme tesisleri de bulunan Nilüfer Turizm tüm personellerini, ifa edecekleri görevleri doğrultusunda da eğitmektedir.

Istanbul kalesi otobüs firması kimin?

İstanbul Kalesi Yolcu Yorumları

Kuruluş Tarihi 2012
Firma Merkezi İstanbul
Çağrı Merkezi 0 (850) 811 59 59
Firma Yorum Sayısı 1
Kurucular Arif Yıldırım

Doğan Körfez nereli?

Doğan Altınkaya

Kişisel bilgileri
Tam adı Doğan Altınkaya
Doğum tarihi 11 Şubat 1985
Doğum yeri İzmir, Türkiye
Mevkii Orta saha

Pamukkale iyi mi?

Pamukkale turizm bilet ücretinin hakkını fazlasıyla veriyor. Konforu, temizliği, personel ilgisi çok iyi. 23.08.2021 saat 21.00’de burhaniye bursa seferini yapan pamukkale aracıyla çok güzel yolculuk yaptım. Muavin çok nazik müşteriye saygılı.

Doğan Körfez nerenin firması?

Bursa’nın Köklü Markası: Doğan Körfez Seyahat

Bursa’nın en eski markalarından biri olan Doğan Körfez Seyahat, 1970 yılında Hüseyin Demir, Osman Kozba ve Doğan Şen tarafından kurulmuş olup ilk yolculuklarına Bursa – İzmit hattında 10 otobüs ile başlamıştır.

Yolcum Nerede uygulaması?

‘Yolcum Nerede’ uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

You might be interested:  Karanfil Falda Ne Demek?

Nilüfer Turizm Genel Müdürü kim?

Nilüfer Turizm Genel Müdürü Emrah Gültekin, asil talihli Hüseyin Zümrüt’ü tebrik etti.

Bursa Nilüfere hangi otobüs gider?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector