Nilüfer Turizm Nasıl Bir Firma?

Nilüfer Turizm Nasıl Bir Firma?

9 Mart 2000 tarihinde Bursa’da kurulan Nilüfer Turizm, kaliteli hizmet anlayışı ile günümüze kadar gelmiş ve lider karayolu seyahat firmaları arasına girmiştir. 30 adet otobüs ile hizmete başlayan ünlü seyehat firması, 80 adet yeni otobüs, yaklaşık 50 şehiriçi servis ve yaklaşık 1000’e yakın personeli ile yoluna devam etmektedir.

Nilüfer nasıl bir firma?

Nilüfer Turizm Hakkında

2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolculuğuyla ulaşım sektöründeki önemli markalardan biridir. Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’den Balıkesir’e kadar pek çok noktada dinlenme tesisleri de bulunan Nilüfer Turizm tüm personellerini, ifa edecekleri görevleri doğrultusunda da eğitmektedir.

Nilüfer Turizm Hangi ilin firması?

Nilüfer Turizm Kısa Tarihçe

Nilüfer Turizm 2000 yılının mart ayında Bursa merkezli olmak üzere, Hüseyin Kayaplı tarafından kurulmuş bir otobüs firmasıdır. Firma, Bursa’nın gelişen yapılanması ile birlikte yoğunlaşan nüfusu ortaya çıkan yolcu taşımacılığı sektöründeki ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuştur.

Nilüfer Turizm yeni sahibi kimdir?

Hüseyin Kayapalı Kimdir? Nilüfer Turizm’in sahibi bursalı işadamı. Aynı zamanda bursa merkezli Kayapalı Holding’in de sahibi.

Nilüfer Turizm battı mi?

Kaçak işadamı Hüseyin Kayapalı’nın sahibi olduğu Nilüfer Turizm, trilyonları bulan borç ve hacizler nedeniyle göz göre göre batıyor. Otobüsleri terminallere sokulmayan, ödeme yapılmadığı için araçları servise alınmayan, 850 çalışanına 3 aydır maaşları ödenmeyen firmayı almak için sektörden iki rakip şirket talip oldu.

You might be interested:  Soru: Mezarlara Hangi Çiçek Ekilir?

Nilüfer çiçeği ile lotus çiçeği aynı mı?

Lotus çiçeği ve nilüfer çiçeği farklı çiçeklerdir. Birbirlerine çok benzer ve birçok özellikleri de aynıdır. Ancak ne aynı takıma ne de aynı familyaya çiçeklerdir. Nilüfer, nilüfergiller yani Nymphaeaceae familyasına bağlı bir su bitkisi türüdür.

Nilüfer Turizm Genel Müdürü kim?

Nilüfer Turizm Genel Müdürü Emrah Gültekin, asil talihli Hüseyin Zümrüt’ü tebrik etti.

Nilüfer nedir kısa?

Nilüfer çiçeği, ana vatanı yağmur ormanları olan bir su bitkisidir. Bilimsel adı Nelumbo olan bu çiçekler halk arasında Lotus çiçeği ismiyle de bilinir. Kendi kendini temizleyen özel bir sistemi mevcuttur. Bu sayede dünyadaki en temiz çiçek olarak tanımlanır.

Nilüfer Turizm Vana gidiyor mu?

Van otobüs seferleri için Nilüfer Turizm’ in Van Kalkışlı ve Van varışlı otobüs seferleri bulunmaktadır.

Bursa Nilüfere hangi otobüs gider?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir.

Yolcum Nerede uygulaması?

‘Yolcum Nerede’ uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Nilüfer ne zaman kuruldu?

1907 (Hicri 1325) tarihli Hudavendigar Vilayeti Salnamesi’ne göre ise 57 hane kayıtlı bulunmaktadır. Cumhuriyet döneminde Ürünlü adını alan Kite, 1987’ye değin Görükle bucağına bağlı bir köydü. 1987’de Nilüfer’in kurulmasıyla mahalle statüsü kazanmıştır.

Bursaya hangi otobüs firmaları gidiyor?

BURSA OTOBÜS FİRMALARI

 • PAMUKKALE TURİZM.
 • METRO TURİZM.
 • EFE TUR.
 • NİLÜFER TURİZM.
 • İSTANBUL KALESİ
 • BALIKESİR ULUDAĞ
 • ASYA TUR.
 • ALİ OSMAN ULUSOY.
 • Akdeniz Seyahat kimin?

  Zafer Toker, Nihat Tezcan, Erol Özer ve Deniz Severler tarafından 1974 yılında Antalya’da kurulan Güney Akdeniz Seyahat kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla aradan geçen yıllarda oldukça büyük bir firma haline gelmiştir.

  You might be interested:  Gül Elması Nerede Yetişir?

  Mustafa Kayapali kimdir?

  Mustafa Kayapalı, İslam, İslam Eğitimi kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Allah Dostlarından İbret ve Hikmet Öyküleri, Namaza Nasıl Başlanır, Sarsılmayan İman olarak sayılabilir. Mustafa Kayapalı kitapları; Timaş Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

  Uludağ otobüs firmasının sahibi kim?

  Firmamızın kurucusu Fehmi ŞENGÖRENOĞLU (Hancıoğlu) 1932 yılında Balıkesirde doğmuştur.

  Hüseyin Kayapalı aslen nereli?

  ”karanlık turizm”in sahibi en son, kara para akladığı da, tescillendikten sonra tutuklanmış, aslen bursa’nın nilüfer ilçesine bağlı, zengin bir köy olan kayapa köylü kişi

  Istanbul kalesi otobüs firması kimin?

  İstanbul Kalesi Yolcu Yorumları

  Kuruluş Tarihi 2012
  Firma Merkezi İstanbul
  Çağrı Merkezi 0 (850) 811 59 59
  Firma Yorum Sayısı 1
  Kurucular Arif Yıldırım

  Metro battı mı?

  Metro Holding bünyesinde 9 yıl önce kurulan Metro Kargo iflas noktasına geldi. Metro Holding bünyesinde 9 yıl önce kurulan Metro Kargo iflas noktasına geldi. Şirketin yüzlerce çalışanı, birkaç aydan beri maaş alamıyor. Acenteler, tahsilat yapamadıkları için şirket ile yollarını ayırdı; icra takibine başladı.

  Pamukkale Turizm kime ait?

  Geçmişi Cumhuriyet’in ilk yıllarına kadar uzanan Hüseyin Mazlum Bababalım’ın Atatürk’ten onay aldığı projesi, 1962 yılında torunları tarafından hayata geçirildi. Adını Denizli’nin doğa harikası (Hierapolis) Pamukkale’den alan ‘Pamukkale Turizm’ Bababalım ailesi tarafından kuruldu.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector