Nilüfer Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Nilüfer Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Nilüfer Turizm; Alanya, Bursa, İzmir, Ankara, Antalya, Ankara, Balıkesir, İstanbul, Edirne, Uzunköprü, Kastamonu, Sinop, Kırklareli, Mudanya, Aydın, Lüleburgaz, Tekirdağ başta olmak üzere birçok büyük şehir arasında gidiş dönüş seferler düzenliyor.

Nilüfer Turizm nerelere gidiyor?

Nilüfer Turizm otobüs firmasının bugün, “İstanbul, Bursa, Edirne, İzmir, Ankara, Antalya, Silivri, İstanbul, Adana, Denizli, Afyon, Aksaray, Alanya, Antalya, Aliağa, İzmir, Aydın, Balıkesir, Kırklareli, Bodrum, Muğla, Bucak, Burdur, Didim, Aydın, Düziçi, Osmaniye, Eskişehir, Bandırma, Karacabey, Fethiye, Gebze, Kocaeli

Nilüfer Turizm Vana gidiyor mu?

Van otobüs seferleri için Nilüfer Turizm’ in Van Kalkışlı ve Van varışlı otobüs seferleri bulunmaktadır.

Bursaya hangi otobüs firmaları gidiyor?

BURSA OTOBÜS FİRMALARI

 • PAMUKKALE TURİZM.
 • METRO TURİZM.
 • EFE TUR.
 • NİLÜFER TURİZM.
 • İSTANBUL KALESİ
 • BALIKESİR ULUDAĞ
 • ASYA TUR.
 • ALİ OSMAN ULUSOY.
 • Nilüfer Turizm de neler oluyor?

  Bursa merkezli Nilüfer Turizm firmasının, kara para aklama suçundan mahkûm olan sahibi işadamı Hüseyin Kayapalı’nın TMSF tarafından mallarına el konulması ve kayyum atamasından sonra başlayan düşüşü, kuruluşun sonunu hazırlıyor.

  Yolcum Nerede uygulaması?

  ‘Yolcum Nerede’ uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

  You might be interested:  Sıkça Sorulan Sorular: Glayör Soğanı Ne Zaman Çiçek Açar?

  Bursa’ya otobüs var mı?

  Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlayan belediye otobüsleri 24 saat boyunca hizmet veriyor. Gün içinde yarım saatte bir, gece saatlerinde ise belirli aralıklarda düzenlenen otobüs seferleriyle Bursa’nın birçok ilçesine ulaşabilirsiniz.

  Bursa otogardan Nilüfer ilçesine nasıl gidilir?

  Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

  Istanbul’dan Bursa’ya otobüs kaç saatte gider?

  İstanbul Bursa arası otobüs yolculuğu süreleri değişkendir. Sefer saati, kalkış ve varış noktası gibi unsurlara bağlı olarak yol süresi 1 saat 45 dakika ile 4 saat arasında değişmektedir.

  Bursa yol ücreti ne kadar?

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM KOORDİNASYON MERKEZİ’NİN (UKOME) KARARI BELİRLENEN, 01.01.2022 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLAN TARİFESİ
  19 601 İNEGÖL -1,60 TL
  36 501 YENİŞEHİR -1,60 TL
  37 401 ORHANGAZİ- BURSA -1,60 TL
  38 402 ORHANGAZİ- GEMLİK -1,60 TL

  Istanbul Bursa otobüs bileti kaç TL?

  En Ucuz İstanbul – Bursa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

  Otobüs Firması Bilet Fiyatı Günlük Otobüs Seferi Sayısı
  Güney Akdeniz Seyahat 80,00 TL 3
  İstanbul Konfor 85,00 TL 33
  Isparta Petrol Turizm 95,00 TL 3
  Kale Seyahat 99,00 TL 8

  Haremden bursaya otobüs var mı?

  Harem – Bursa arasında günde kaç otobüs seferi var? Harem-Bursa otobüs seferleri haftanın günlerine göre değişiklik gösterebilir. Günlük ortalama 6 otobüs seferi vardır. Bu güzergahta molalı veya molasız otobüs seferleri düzenlenmektedir.

  Nilüfer Seyahat sahibi kimdir?

  Hüseyin Kayapalı Kimdir? Nilüfer Turizm’in sahibi bursalı işadamı. Aynı zamanda bursa merkezli Kayapalı Holding’in de sahibi.

  Nilüfer Turizm Bursanın mı?

  Nilüfer, Bursa merkezli bir turizm firması olarak başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye yayılan geniş bir güzergah ağına sahip.

  You might be interested:  Papatya Suyu Ne Sıklıkla Kullanılır?

  Nilüfer nasıl bir firma?

  Nilüfer Turizm Hakkında

  2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolculuğuyla ulaşım sektöründeki önemli markalardan biridir. Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’den Balıkesir’e kadar pek çok noktada dinlenme tesisleri de bulunan Nilüfer Turizm tüm personellerini, ifa edecekleri görevleri doğrultusunda da eğitmektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector