Nilüfer Gürbüz Ne Is Yapiyor?

Nilüfer Gürbüz Ne Is Yapiyor?

İzmir’in tanınan ailelerinden biri olarak dünyaya gelen Nilüfer Gürbüz, profesyonel olarak baleyle ilgilenmektedir ve aynı zamanda pilates yapmaktadır.
Nilüfer Gürbüz profesyonel baleyle uğraşıyor. Aynı zamanda iyi bir pilatesçi. Ancak Nilüfer Gürbüz’ün mesleği hakkında detaylı pek bir bilgi yok. 5 yıllık ilişkileri sonrası Nilüfer Gürbüz ve Buğra Gülsoy aile ve yakın dostlarının katıldığı sade bir törenle 23 Eylül 2018’de Şile’de evlendiler.

Nilüfer Gürbüz boşandı mı?

Ünlü oyuncu, bir dönem evli olduğu Burcu Kara ile tek celsede boşanarak gündeme gelmişti. Burcu Kara’nın boşanma sonrası ‘Bitti! Bunun için şükredeceğimi hiç hayal etmemiştim’ paylaşımı sosyal medyada olay olmuştu. Aradığı mutluluğu Nilüfer Gürbüz’de bulan oyuncunun eşini görenler güzelliğine hayran kalıyor.

Nilüfer Gürbüz oyuncu mu?

Doğu Akdeniz Üniversitesi’nin mimarlık bölümünden 2004 yılında mezun olan Buğra Gülsoy, Kıbrıs’ta bulunduğu süre içerisinde Kıbrıs Devlet Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda rol almış, aynı zamanda kısa film yönetmenliği ve oyunculuk da yapmıştır.

Nilüfer Gürbüz hamile mi?

Buğra Gülsoy ve hamile eşi Nilüfer Gürbüz’ün büyük heyecanı Buğra Gülsoy ve hamile eşi Nilüfer Gürbüz, doğum için geldikleri Amerikan Hastanesi önünde görüntülendi.

Nilüfer Gürbüz hangi dizide oynuyor?

Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde bir sezon boyunca Vural karakterini canlandırmıştır.

Burcu Kara ve Buğra Gülsoy neden ayrıldı?

Burcu Kara, geçen Temmuz’da evlendiği Buğra Gülsoy’dan boşanmak için bir süre önce mahkemeye başvurmuştu. Kara dava dilekçesinde; eşinin ‘evlilikle bağdaşmayan davranışları olduğunu’ öne sürmüştü. Gülsoy, önceki akşam ‘İlk ve son kez konuşacağım’ dedi. Gülsoy şunları söyledi: Evet boşanıyoruz.

You might be interested:  Leylak Ağacı Ne Kadar Büyür?

Buğra Gülsoy boşandı mi?

Buğra Gülsoy eşi Burcu Kara ile boşanıyor. Boşanma sürecinde hiç konuşmayan Buğra Gülsoy daha fazla dayanamadı.

Buğra Gülsoy şu an evli mi?

38 yaşındaki ünlü oyuncu Buğra Gülsoy, Misafir dizisiyle ekrana döndü. Bir dönem Burcu Kara ile yaptığı evlilikle gündeme gelen Buğra Gülsoy, 2018 yılında ikinci evliliğini Nilüfer Gürbüz ile yaptı. Bu evliliğinden Cem adından bir oğlu oldu. Öte yandan Buğra Gülsoy’un eşi güzelliğiyle herkesi kendine hayran bırakıyor.

Buğra Gülsoy çocuğu kaç yaşında?

1982 doğumlu olan Buğra Gülsoy, 2021 yılı itibarıyla 39 yaşındadır. 2011-2012 yıllarında oyuncu Burcu Kara ile evli kaldı. 2018 yılında Nilüfer Gürbüz ile evlendi. İkinci evliliğinden 2018 yılında dünyaya gelen çocuğuna ‘Cem’ adını verdi.

Buğra Gülsoy Burcu Kara nasıl tanıştı?

Peki nasıl tanıştınız, her şey bir anda mı gelişti? – “Fatmagül’ün Suçu Ne?” dizisindeki senaryo yazarımız Hilal Saral’ın eşinin kafe açılışında tanıştık. Bir süre görüştük, birbirimizi tanımaya başladık.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector