Nilüfer Fest 2018 Ne Zaman?

Nilüfer Fest 2018 Ne Zaman?

Uluslararası Nilüfer Caz Tatili Festivali 21 Haziran-5 Temmuz tarihleri arasında yapılacak. Balat Atatürk Ormanı Bursa Otel & Ulaşım Sorgula
Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, bütün müzik tutkunlarını 7-8 ve 9 Eylül 2018 tarihinde Balat Atatürk Ormanı’nda buluşmaya davet etti.

Nilüfer Fest 2018 kimler gelecek?

Katılımcıların eğlence dolu günler yaşayacağı Nilüfer Müzik Festivali’nde konser verecek diğer isim ve gruplar ise şöyle olacak: Büyük Ev Ablukada ‘Fırtınayt’, Ceyl’an Ertem, Acid Arab, Xinobi Live, Hey Douglas, Leoniden, Manuş Baba, Vega, Sattas, Ezhel, Evgeny Grinko, Weval, İntergalactic Lovers, Findlay, Melek Mosso,

Nilüfer Müzik Festivali 2021 ne zaman?

Türkiye’de pek çok ilke imza atan Nilüfer Müzik Festivali, 2, 3 ve 4 Eylül’de Balat Atatürk Ormanı’nda müzikseverlerle buluşuyor.

Nilfest nerede?

ORGANIZE SANAYI – GÜZELYALI, Nilüfer bölgesinde bulunan Balat Atatürk Ormanı Nilfest Konser Alanı konumundan geçen ilk Minibüs / Dolmuş aracıdır.

Nilüfer müzik festivali 2019 kimler gelecek?

Bu yıl beşincisi düzenlenecek festivale, Fransız elektro-pop ikilisi Agar Agar, Athena, Cem Adrian, Ceyl’an Ertem, Ceza, Mor ve Ötesi gibi toplam 29 sanatçı ve grup katılıyor. Nilüfer Belediyesi’nin 2015 yılında başlattığı Müzik Festivali, bu yıl dopdolu bir programla ve beşinci kez halkla buluşacak.

Zeytinli Rock Festivali olacak mı?

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından Burhaniye Belediyesi’nin katkılarıyla 7. kez gerçekleşecek Türk rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 17-18-19-20-21 Ağustos 2022 tarihlerinde Burhaniye’de düzenlenecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector