Nilüfer Belediye Başkanı Kim?

Nilüfer Belediye Başkanı Kim?

Nilüfer belediye başkanları listesi

Belediye Başkanı Başlangıç Bitiş
Mustafa Bozbey 18 Nisan 1999 31 Mart 2019
Turgay Erdem 31 Mart 2019 Görevde

Mustafa Bozbey hangi köylü?

Mustafa Bozbey (d. 1962, Nilüfer, Bursa, Türkiye), Bursa, eski Nilüfer Belediye Başkanı ve inşaat yüksek mühendisidir. Side isminde bir kız çocuğu babasıdır. İlkokulu Özlüce İlkokulu’nda, orta ve lise öğrenimini Bursa Cumhuriyet Lisesi’nde tamamladı.

Nilüfer Belediye başkan yardımcıları kimler?

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Osman Ayradilli, Sibel Özer, Engin Yener, Zafer Yıldız ve Remzi Çınar ile birlikte Aktaş’ı ziyaret eden Başkan Turgay Erdem, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bursa Nilüfer Belediyesi kaç yılında kuruldu?

Tüm tanıtım çalışmalarımızda Nilüfer’in sunduğu değer önermelerini Planlı Gelişim Kenti – Kültür ve Sanat Kenti – Spor Kenti – Çevre ve Doğal Yaşam Kenti – Sağlık Kenti – Eğitim, Bilim ve Teknoloji Kenti – Üretim Kenti – Dayanışma Kenti – Örnek ve Lider Kent olarak ifade ediyoruz. 1987 yılında belediye statüsüne

Mustafa Dündar nerenin belediye başkanı?

Serbest Avukatlık, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı, Türkiye Büyük Millet Meclisi XXII. Dönem Bursa Milletvekilliği yapmıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır. 29 Mart 2009 yerel seçimlerinde Bursa Osmangazi Belediye Başkanı seçilmiş olup halen bu görevdedir.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kim?

Mevcut büyükşehir belediye başkanı Alinur Aktaş, 8 Nisan 2019’dan bu yana görevdedir.

Adem Vural kimdir?

Sportif anlamda hakemlik başta olmak üzere birçok görevler üstlenen Adem Vural, TFF Temsilciler Kurulu Üyeliği görevini üstlenmiş, Türkiye Futbol Adamları Derneği Bursa Şube Başkanlığı görevini de halen yürütüyor. Yazılı ve görsel medyada köşe yazarlığı da yapan Adem Vural, spor yorumculuğuna da devam ediyor.

You might be interested:  Itır Çiçeği Nerede Yetişir?

Bursa Nilüfer Kaymakamı kimdir?

1971 yılında Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da tamamladı.1988′ de girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1992 yılında mezun oldu.1995-1996 yılları arasında Beko Ticareti Anonim Şirketinde çalıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector