Lale Özan Arslan Nerede?

Lale Özan Arslan Nerede?

Oya Lale Özan Arslan, Ankara’ da dünyaya gözlerini açtı. Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk yaptı. Oyunculuk yaptığı sırada, 1992 yılında, Anadolu Ajansı tarafından kurulan “ART” adlı radyo ve görüntü servisinde çalışmaya başladı.

Lale Ozan Arslan nerede?

2000 yılında kanal kapanınca işsiz kaldı. 2004 – 2009 yılları arasında Trt Ankara Radyosunda yapımcılık ve sunuculuk görevi yaptı. Oya Lale Özan Arslan, Ağustos 2009 ayından itibaren halk tv’de haber spikeri olarak çalışmaktadır.

Lale Özarslan neden ayrıldı?

Ekim 2021’de Flash TV ile Ankara Haber Müdürlüğü için anlaşan Arslan, iş tanımı konusunda yönetim ile anlaşmazlık yaşaması üzerine kanal yayına başlamadan istifa etmişti. LALE ÖZAN ARSLAN KİMDİR? Oya Lale Özan Arslan Ankara doğumludur.

Lale Arslan kaç yaşında?

15 Mart 1973, Tarsus) Türk gazeteci, haber spikeri.

Ayşenur Arslan kac evlilik yapti?

Halk TV yönetiminin ısrarlı özürleri ve isteklerini kıramayan Ayşenur Arslan Halk TV’ye geri dönmeye karar verdi. Ayşenur Arslan, iki kere evlendi. İlk eş ile 8 ay evli kaldı. İkinci eşi olan Erbil Tuşalp’dan; oğlu Sinan’ın babasıyla da oğlu 6 yaşındayken ayrıldı.

Ata Arslan hangi kanalda?

Halk TV Haber Spikeri Ata Arslan, Halk TV’den ayrıldığını duyurdu. Halk TV Haber Spikeri Ata Arslan, Halk TV’den ayrıldığını duyurdu. Ata Arslan, sosyal medyada “Halk Tv ile yollarımızı ayırdık Değerli izleyicilerimize çok teşekkür ediyorum

You might be interested:  Okurlar soruyor: Çiçek Toprağı Nasıl Olmalı?

Şaban Sevinç nereli?

1 Mayıs 1964 tarihinde Bafra’da doğdu. 1981 yılında Bafra Lisesi’nden, 1988 yılında Gazi Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu. 1987’de Milliyet Gazetesi Ankara Bürosu’nda gazeteciliğe başladı.

Lale Özan Arslan kimdir nerelidir?

Oya Lale Özan Arslan, Ankara’da doğmuştur. Oya Lale Özan Arslan, Ankara Sanat Tiyatrosu’nda oyunculuk yaparken Anadolu Ajansı “ART” adı altında radyo ve görüntü servisi kurduğunda sunuculuğa 1992 yılında radyo Anadolu’da Metin Uca ile kültür sanat programı sunarak başladı.

Ayşenur Arslan kimdir?

16 Eylül 1950 tarihinde doğan Ayşenur Arslan aslen Aydınlıdır. İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1972 yılında mezun olmuştur. Gazeteciliği 1974 yılında TRT’de muhabir olarak başlamıştır. 1982 yılında Güneş Gazetesi’nde haber müdürü olduktan 2 yıl sonra istifa etmiştir ve Nokta Dergisi’nde çalışmaya başlamıştır.

Lale Ozan Arslan bizim TV’den ayrildi mi?

Halk TV’den ayrıldıktan sonra Bizim TV’yi kuran ekipte yer alan Lale Özan Arslan’dan ayrılık açıklaması geldi. Ayrılık haberini Twitter hesabından duyuran Arslan, “Sevgili dostlar kurduğumuz, büyük emek verdiğim Bizim Tv ile bir bağlantım kalmamıştır, bilginize” ifadelerini kullandı.

Aysenur Aslanin oglu kim?

Ayşenur Aslan son olarak Halk TV’de ‘Medya Mahallesi’ programını yapmaktaydı. Ayşenur Arslan Sinan Arslan akraba mı, birbirinin neyi olur şeklinde sıklıkla sorulan soruların cevabı ise; evet Sinan Arslan Ayşenur Arslan’ın oğludur.

Ayşe Nur kimdir nerelidir?

16 Eylül 1950 tarihinde doğan Ayşenur Arslan aslen Aydınlıdır. İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1972 yılında mezun olmuştur. Gazeteciliği 1974 yılında TRT’de muhabir olarak başlamıştır. 1982 yılında Güneş Gazetesi’nde haber müdürü olduktan 2 yıl sonra istifa etmiştir ve Nokta Dergisi’nde çalışmaya başlamıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector