Bursagaz Nilüfer Şubesi Nerede?

Bursagaz Nilüfer Şubesi Nerede?

Bursagaz Bursa ili Osmangazi ilçesi Nilüfer Köy mahallesinde bulunmaktadır. Bursagaz Haritası ve Yol Tarifi Alma Aşağıdaki haritayı kullanarak Bursagaz nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız.

Bursa doğalgaz abonelik işlemleri nerede yapılır?

Abonelik işlemleri dışındaki tüm işlemlerinizi, 444 11 33 nolu Bursagaz Müşteri İletişim Merkezini arayarak veya www.bursagaz.com üzerinden online işlemlere üye olarak ya da e-Devlet üzerinden yapabilirsiniz. Yalnızca abonelik işlemleri Bursagaz Müşteri Hizmetleri Merkezi’nde gerçekleştirilmektedir.

Bursagaz sahibi kim?

Bursagaz’ın çoğunluk hisseleri, dünyanın en köklü petrol ve doğal gaz şirketlerinden biri olan Azerbaycan Devlet Petrol Şirketi SOCAR’ın iştiraki SOCAR Turkey Enerji A.Ş. tarafından satın alındı.

Bursa doğalgaz abonelik ücreti nereye yatırılır?

Abonelik bağlantı bedelini, sözleşme hesap numaranız ile tüm PTT şubelerine, anlaşmalı bankalara, kredi kartı ile 444 11 33 Bursagaz İletişim Merkezi Sesli Yanıt Sistemi üzerinden (2’yi tuşlayarak) ve Bursagaz web sitesi online işlemler menüsüne üye olarak ödeyebilirsiniz.

Doğalgaz aboneliği nerede yapılır?

Abonelik işleminizi, İGDAŞ internet sitesinden online bağlantı sözleşmesini tıklayarak yapabilir veya İGDAŞ Hizmet Binalarında bulunan Pazarlama Şefliklerinden yaptırabilirsiniz. Binanızda doğal gaz servis kutusu yoksa, İGDAŞ yasal süre içerisinde servis kutusu bağlantısını yapacaktır.

Buski abonelik işlemleri nerede yapılır?

Not : Bağlı bulunduğunuz ilçe Abone Şefliklerine müracaat etmeniz gerekmektedir.

You might be interested:  Papatya Çayı Çok Içilirse Ne Olur?

Doğalgaz ustune almak kaç TL 2021?

Fiyatlar 1 Ocak 2021’den itibaren geçerli olacak. Resmi Gazete’de yayımlanan Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu kararına göre, yeni yılda doğalgaz bağlantı bedeli 656,70 liradan, 749 liraya yükseldi. Ön ödemeli değişim bedeli ise 268,7 liradan 306 liraya artarken, güvence bedeli ise 60 lira zamlanarak 620 lira oldu.

Bursagaz Genel Müdürü kim?

SOCAR Türkiye Doğal Gaz Yatırım A.Ş. çatısı altında faaliyet gösteren Bursagaz’ın genel müdürlüğü görevine, Bora Çermikli getirildi.

Bursagaz müdür?

Frank Quante ve Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola, Bursa’da doğalgazın 20.

Doğalgaz güvence bedeli nereye ödenir?

Evde hazır tesisat ve bağlantı olup olmaması da abonelik sürecindeki masrafları değiştirecektir. Ödeyeceğiniz ücretlerden abonelik ve bağlantı ilgili olanları doğal gaz dağıtım şirketine ödenir.

Doğalgaz abonelik güvence bedeli nasıl ödenir?

Güvence bedeli iadesi dağıtım şirketine bağlı olarak aşağıdaki yollardan gerçekleştirilebilir. PTT şubesinden nakit ödenebilir. Hesabınıza havale edilebilir. Aynı gaz şirketiyle yeni bir yer için abonelik yapılcaksa o hesaba aktarılması talep edilebilir.

Guvence bedeli nasil odenir?

Mesken elektrik tüketicileri, teminat bedelini abonelik başvurusu sırasında, makbuz karşılığında peşin olarak ödemektedir. Elektrik şirketlerini uygulamasına bağlı olarak güvence bedeli, taksite bölünerek elektrik faturalarına yansıtılabilir ya da kredi kartı ile tahsil edilebilir.

Kiracı doğalgaz aboneliği nereden yapılır?

Abonelik yaptıracak olan kişiler e-devlet üzerinden abonelik işlemini rahat bir şekilde halledebilirler. Doğalgaz aboneliği yaptırmak isteyen kişilerin ikamet ettikleri ildeki doğalgaz abonelik şirketlerine gitmeleri gerekiyor.

Doğalgaz açtırmak için neler gerekli?

Abonelik İşlemleri için gerekli belgeler (Abone Bağlantı Anlaşması)

 • Tapu fotokopisi,
 • Mülk sahibine ait nüfus cüzdanı fotokopisi,
 • Yapı kullanım izin belgesi veya Emlak Vergi Beyannamesi,
 • Binada ilk kez doğal gaz kullanımına geçilecek ise apartman/site kararının fotokopisi.
 • You might be interested:  Karanfil Ağacı Nasıl Çoğaltilir?

  Doğalgaza abone nasıl olunur?

  E Devlet adresi üzerinden TC Kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek açılan sayfaya bulunduğunuz bölgenin doğalgaz şirketi ismini yazarak Abonelik Sözleşmesi Başvurusu’na tıklayıp Şartnameyi kabul etmeniz gerekiyor. aşamalarını doldurarak doğalgaz aboneliğinizi internet üzerinden gerçekleştirmiş olacaksınız.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector