Bursa Nilüfer Toki Yeni Projesi Nerede?

Bursa Nilüfer Toki Yeni Projesi Nerede?

Türkiye’nin dört bir yanında konut üretimi yapan Toki yeni Bursa projesini Nilüfer ilçesi İrfaniye Mahallesi’nde inşa edecek. Bursa İli Nilüfer İlçesi İrfaniye Mahallesi’nde inşa edilecek olan Bursa Nilüfer Toki projesinin ihalesi 5 Aralık 2019 tarihinde saat 14:30’da yapılacak.
Bursa İli Nilüfer Belediye Başkanlığı, Gümüştepe Mahallesi’ndeki 19 bin 3 metrekarelik parsel üzerinde 15 yıl süreli üst hakkı tesisinin kurularak kiralanması işi ihale ediyor.

Bursa’da yeni Tokiler nerede yapılacak?

TOKİ’den Bursa Yenişehir’e 210 yeni konut!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bursa’nın Yenişehir ilçesinde 210 yeni konut inşa edecek.

2021 Toki Başvuruları Ne Zaman Bursa?

TOKİ konutları için başvurular Halkbank ve Ziraat Bankası’nın şubeleri aracılığıyla her il için tarihler değişmekle birlikte 10 Aralık’a kadar kabul edilecek. Kura tarihleri ise 2 Aralık-21 Aralık tarihleri arasında yapılacak.

Bursa’da Toki satışı var mı?

TOKİ BAŞKANLIĞI’NDAN BURSA’DA KONUT SATIŞ İLANI

Ev alma hayali kuran vatandaşlar için TOKİ toplam 200 adet dairenin satışa çıkacağını duyurdu. Bu dairelerin 144 tanesi 2+1 tipinde olurken 56 adet daire 3+1 şeklinde.

Bursa Toki Kayıtları Ne Zaman?

Başvurular 24 Ocak 2022 – 28 Ocak 2022 tarihleri arasında alınacak. TOKİ Bursa Gürsu Evleri Konut başvuru bedelleri, T.C. Ziraat Bankası projenin ili ve ilçelerindeki şubeler ve e-Devlet üzerinden alınacak. e-Devlet başvuruları 27 Ocak 2022 tarihinde sona erecek.

You might be interested:  Yasemin Ergene Kocasıyla Nasıl Tanıştı?

Toki Bursa Osmangazi 4 bölge nerede?

Bursa Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, toprak kayması yaşanan Kavaklı Mahallesi’nde yer alan binaların kamulaştırılacağını açıkladı.

Toki 2022 projeleri hangi illerde?

Adana, Ağrı, Amasya, Ankara, Balıkesir, Bitlis, Çorum, Diyarbakır, Gaziantep, Giresun, İstanbul, Kahramanmaraş, Kars, Kırıkkale, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Niğde, Trabzon, Siirt, Osmaniye ve Zonguldak.

Toki Başvuru 2022 ne zaman?

Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları 22 Mart -19 Nisan 2022 tarihleri arasından ilgili bankaya başvuruda bulunabilecek.

Toki 2021 projeleri hangi illerde?

Alıcılar, Adana, Antalya, Aydın, Ankara, Balıkesir, Batman, Bitlis, Giresun, Erzincan Kahramanmaraş, Kastamonu, Kars, Kayseri, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Sakarya, Şanlıurfa ve Zonguldak illerinde satışa sunulan konutlara, yüzde25 ve yüzde 40 peşinat ile 60 ve 120 ay vadeyle sahip olabilecek.

TOKİ açık satış 2022 ne zaman?

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 40 ilde 129 konut ile 22 ilde 145 iş yerini 16-17 Şubat 2022 tarihinde açık artırma yöntemiyle satacak.

Bursa Gürsu TOKİ nerede yapılacak?

Gürsu’da, 413 konut ve 8 adet dükkanın bulunacağı yeni Toki konut alanı oluşturulacak. Gürsu İpekyolu Mahallesi’nde oluşturulacak yeni Toki konut alanında incelemelerde bulunan Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “ Nüfusu hızla artan ilçemizin konut ihtiyacının karşılanmasında bu konutların önemi çok büyük.

2022 Malatya TOKİ Başvuruları Ne Zaman?

TOKİ Malatya projesinde yer alan 1 adet konut için başvurular 18 Temmuz-31 Temmuz tarihleri arasında kabul edilecek.

2022 Toki Bursa başvuruları ne zaman?

Projede 144 adet 2+1 konut ve 56 adet 3+1 konut yer alıyor. Kuralı satış yapılacak olan proje için başvurular 24 Ocak 2022 – 28 Ocak 2022 tarihleri arasında alınacak.

You might be interested:  Hangi Gül Suyunu Kullanmalıyız?

Toki orta gelir Başvuru Şartları Nelerdir?

Bu ayrım ise, hane halkının (Anne, baba ve çalışan çocuklar dahil eve giren aylık kazanç) gelirine göre yapılıyor. Buna göre 2020 yılı için aylık hane halkı geliri 5.500 TL ve üzerine olanlar orta gelir grubu sayılıyor ve bu kişiler alt gelir grubu konutlarına başvuruda bulunamıyor.

Osmaniye 2022 toki başvuruları ne zaman?

Başvurular 16 Aralık ile 15 Ocak tarihleri arasında kabul edilecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector