Bursa Nilüfer Ilçe Müftüsü Kim?

Bursa Nilüfer Ilçe Müftüsü Kim?

Nilüfer Müftüsü Mehmet ÖZTÜRK ve beraberindeki heyet İlçemiz Kaymakamı Avni ORAL’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni Nilüfer Müftüsü kimdir?

Bursa’nın sevilen ismi Nilüfer İlçe Müftüsü Mehmet Öztürk’ün yeni görev yeri belli oldu. Bursa’daki 4 yıllık görev süresince birçok önemli projede yer alan Öztürk çalışmalarına İstanbul’da devam edecek.

Nilüfer ilçe müftüsü kimdir?

1996 Ordu Akkuş ilçe müftülüğü, 1998 -2009 Ünye ilçe müftülüğü 2009-2014 Samsun Canik ilçe müftülüğü görevlerinde bulunduktan sonra 2014 yılından atandığı Ataşehir İlçe Müftüsü olarak görev yapmakta olan Şakir Pinal Bursa’nın Nilüfer ilçe müftülüğüne atandı.

Bursa eski müftüsü kimdir?

Aralık ayında yaş haddinden dolayı emekli olan Bursa İl Müftüsü İzani Turan da çift maaş alanlar kervanına katıldı. Turan, Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti kararıyla vakıf genel müdürü olarak atandı.

Mehmet Öztürk Kimdir Müftü?

Nisan 2016’da Nilüfer İlçe Müftüsü olarak göreve başlayan Mehmet Öztürk, Nilüfer’e veda ediyor. Öztürk, görev süresi boyunca Vezirköprü’de de imza attığı başarılı çalışmaları Bursa’da da devam ettirdi. Türkiye’de ses getiren projelere öncülük eden Öztürk, Bursa’daki 5 yılı aşkın görevinin ardından İstanbul’a atandı.

Müftü Mehmet Öztürk nereye atandı?

Nisan 2016’da Vezirköprü’deki görevinden Bursa ili Nilüfer İlçe Müftülüğüne atanan Mehmet Öztürk, 2021 yılı Ağustos ayında da İstanbul İl Müftü Yardımcısı olarak atanmıştı. Müftü Öztürk son olarak İstanbul Kartal İlçe Müftüsü olarak atandı.

Yeni İstanbul müftüsü kim oldu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzaladığı atama kararı Resmi Gazete’de yayımlandı. Diyanet İşleri Başkanlığı’nda açık bulunan İstanbul İl Müftülüğü’ne, Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Safi Arpaguş atandı.

You might be interested:  Soru: Karayemiş Ne Zaman Çiçek Açar?

Mehmet Öztürk kimdir diyanet?

1977 yılında Kütahya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini, hafızlığını Kütahya’da tamamladı.1997 yılında Konya’da İmam-Hatiplik görevine başladı.2001 yılında Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu.

Izani Turan kaç yaşında?

Türkiye Diyanet Vakfının yeni genel müdürü İzani Turan oldu. İZANİ TURAN KİMDİR? Erzurum’un Tortum ilçesi, Kaleboynu Köyü’nde 1957’de dünyaya gelen Turan, ilkokulun ardından 1976 yılında Sakarya İmam-Hatip Lisesi orta kısmını tamamladı, 1980’de Tekirdağ İmam-Hatip Lisesinden mezun oldu.

Müftü Durmuş Ayvaz Kimdir?

Amasya’nın yeni müftüsü Durmuş Ayvaz oldu. Bursa İl Müftü Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Durmuş Ayvaz, 24 Nisan 2020 tarihli il müftüleri kararnamesiyle Amasya İl Müftüsü olarak atandı. DURMUŞ AYVAZ KİMDİR? 1971 yılında Trabzon İli Beşikdüzü İlçesi Takazlı Köyünde doğdu.

Ihsan açık kimdir?

Açık, Sakarya İl Müftülüğü görevinin ardından 2019 yılı Kasım ayı itibariyle Türkiye Diyanet Vakfı Mütevelli Heyeti II. Başkanı olarak seçilerek görevine başladı. Açık, aynı zamanda Diyanet İşleri Başkanlığında Başkanlık Müşaviri olarak görevine devam etmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector