Bursa Nilüfer Hangi Adliyeye Bağlı?

Bursa Nilüfer Hangi Adliyeye Bağlı?

Bursa Adalet Sarayı Ek Hizmet Binası – Nilüfer’de Adliye.

Kapatılan Adliyeler nereye bağlandı?

Daha önce HSYK’ ca Özvatan’ın da bağlı bulunduğu Felahiye adliyesinin kapatılarak yargı çevresi olarak Boğazlıyan’a bağlanmasına ilişkin karara karşı baromuzun HSYK’ya yaptığı bu adliyelerin yerinde kalması mümkün olmadığı takdirde ise Boğazlıyan’a değil Kayseri ili yargı çevresine bağlanmasına yönelik yazılı

Bursa Osmangazi ilçesi hangi adliyeye bağlı?

Bursa Adliyesi 40.193241 enlem ve 29.070259 boylamda yer almaktadır. Osmangazi ilçesine bağlıdır. Bursa Adliyesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Bursa Adliyesi posta kodu 16220.

Evciler adliyesi nereye bağlı?

İlçelerin Bağlı Olduğu Adliyeler

Sıra No Mahal / İlçe İlçenin Bağlı Olduğu Adliye
24 Evciler Sandıklı
25 Hocalar Sandıklı
26 İhsaniye Afyonkarahisar
27 Kızılören Sandıklı

Haliliye adliye olarak nereye bağlı?

ŞANLIURFA ADLİYE SARAYI – ADLİ SİCİL BİLGİ İŞLEM MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Şişli adliyesi nereye bağlı?

Şişli ilçesi İstanbul Çağlayan adliyesine bağlıdır. Şişli ilçesi İstanbul Çağlayan adliyesine bağlıdır. Yargı Çevrelerine Göre İstanbul Rehberi için tıklayınız.

Izmir bayraklı adliyesi nereye bağlı?

İzmir Adliyesi 38.449234 enlem ve 27.176126 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Adalet Mh. ve Bayraklı ilçesine bağlıdır.

You might be interested:  Okurlar soruyor: Ihlamurlar Çiçek Açtığı Zaman Ne Zaman?

İstanbul Ümraniye Adliyesi nereye bağlı?

Ümraniye ilçesi, Kartal Adliyesi’ne bağlıdır.

Bursa adliyesi hangi semtte?

Adliye Sarayı 40.193226 enlem ve 29.070234 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Hacı İlyas Mh. ve Osmangazi ilçesine bağlıdır. Adliye Sarayı haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

Bursa Yeni adliyede hangi mahkemeler var?

Sulh Ceza Hâkimliği, Bursa 10, 11 ve 12. Asliye Hukuk Mahkemeleri, Bursa 10, 11 ve 12. Aile Mahkemeleri, Bursa 4. Çocuk Mahkemesi, Bursa 9 ve 10. Sulh Hukuk Mahkemeleri 2 Eylül 2019 tarihi itibariyle faaliyete geçecek.

Mülhakat adliye ne demek?

Mülhakat adliye; ağır ceza merkezi olmayan yani ağır ceza mahkemesinin bulunmadığı bazı küçük taşra adliyelerini ifade etmek için kullanılmaktadır…. Mülhakat adliyeler, bağlı bulundukları ağır ceza mahkemeleri kapsamında değerlendirilmektedir…

Armutlu adliye olarak nereye bağlı?

Ve en önemlisi, Yalova’nın Armutlu ilçesi de Gemlik Adliyesinin yargı çevresindedir.

Adliyeler Hangi Bakanlığa Bağlı?

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığına bağlı olarak çalışan, adalet ve yargı işlerinden sorumlu olan bakanlık.

Arsuz adliye olarak nereye bağlı?

Buna göre; Aydın’ın Efeler ilçesi Aydın adliyesine, Balıkesir’in Karesi ve Altıeylül ilçeleri Balıkesir adliyesine, Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Denizli adliyesine, Hatay’ın Antakya ve Defne ilçeleri Hatay adliyesine, Arsuz ilçesi İskendurun adliyesine, Payas ilçesi Dörtyol adliyesine, Manisa’nın Şehzadeler ve

Beşiktaş adliyesi nereye bağlı?

Beşiktaş ilçesi, İstanbul’un nezih semtleri arasındadır. Herkes tarafından duyulan Beşiktaş ilçesi Avrupa yakasında buluyor. Adliyeye gidecek olan kişilerin Çağlayan adliyesine ulaşması gerekiyor.

Kartal Adliyesi nereye bağlı?

Adliyenin açılmasıyla birlikte, İstanbul’un Anadolu Yakasındaki Kartal, Pendik, Tuzla, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye ve Sultanbeyli adliyeleri kapatılarak İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na bağlanmıştır.

Küçükçekmece Adliyesi nereye bağlı?

İstanbul Avrupa yakasında yer alan Küçükçekmece, Avcılar ve Başakşehir ile birlikte Küçükçekmece Adliyesine bağlıdır. Küçükçekmece Adliye Sarayı adıyla da bilinen adliye, Kartaltepe Mahallesinde yer almaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector