Bursa Nilüfer Belediyesi Nerede?

Bursa Nilüfer Belediyesi Nerede?

Nilüfer Belediyesi 40.211121 enlem ve 28.986597 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Konak Mh. ve Nilüfer ilçesine bağlıdır. Nilüfer Belediyesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Nilüfer Belediyesi posta kodu 16110. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 118 metredir.

Nilüfer şu an nerede?

Nilüfer, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinin yaklaşık 375.000 nüfuslu bir ilçesidir. Nilüfer ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Mudanya, doğusunda Osmangazi, güneyinde Orhaneli, batısında da Karacabey ve Mustafa Kemalpaşa ilçeleriyle komşudur.

Bursa Nilüfer Belediyesi nasıl gidilir?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Nilüfer Belediyesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: B/24, B/32, B/32-A, B/44-B, B/46.
  2. Metro: 2.
  3. Minibüs / Dolmuş: GÖRÜKLE MINIBÜSLERI.

Nilüfer Kadın Sığınma Evi Nerede?

Nilüfer Kadın Sığınma Evi’ne başvuracak kadınların saat 08.00-17.00 arasında Nilüfer Kadın Dayanışma Merkezi’ne başvurabilecekleri, 17.00’den sonra ise Merinos Kültür ve Kongre Merkezi’nde 7/24 açık olan Toplum Merkezi İlk Adım Birimi’ne başvurabilecekleri belirtildi.

Bursa Nilüfer Merkez ilçe mi?

Büyükşehir statüsüne 1987 yılında kavuşan Bursa’da, o tarihte Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım olmak üzere üç merkez ilçe kurulur.

Bursa Nilüfer e hangi otobüs gider?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir.

You might be interested:  Yasemin Özata Çetinkaya Kim?

Şarkıcı Nilüfer nerede oturuyor?

Ünlü şarkıcı Nilüfer Beykoz’daki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı. 45. sanat yılını yeni piyasaya çıkardığı ‘Yeniden Yeni Yine’ albümü ile kutlayan Nilüfer; kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeği ile yaşadığı Beykoz Acarkent’teki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı.

Dünya Dönüyor Nilüfer kaç yılında çıktı?

Dünya Dönüyor, sözleri ve müziği Tuğrul Dağcı’ya ait Nilüfer’in 1973 yılında seslendirdiği şarkı. Şarkıcının 1973 yılında 17 yaşındayken yaptığı ikinci 45’liğinde yer almıştır.

Nilüfer oldu mü?

Nilüfer Yumlu ya da bilinen adıyla Nilüfer (d. 31 Mayıs 1955), Türk şarkıcı, söz yazarı ve yapımcıdır. 1970’li yılların başından itibaren Türk pop müziğinin önde gelen yorumcularından biri oldu.

Nilüfer (şarkıcı)

Nilüfer
Resmî site niluferonline.org
Müzikal kariyeri
Tarzlar Pop
Etkin yıllar 1972-günümüz

Nilüfer Belediyesi hangi metro durağı?

Nilüfer bölgesinde bulunan Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Nilüfer durak, Nilüfer içindeki Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakındır.

Bursa otogardan Nilüfer ilçesine nasıl gidilir?

Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

Yunuseline hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Yunuseli Meydanı yakınından geçiyor: B/17, B/24, B/29.

Kadın sığınma evine nasıl gidilir?

Kadın sığınma evine başvuru yapmak için Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne ya da acil bir durum hâlinde Emniyet Müdürlüğü’ne gidilmesi gerekir. Kadın sığınma evine başvuru yaparken herhangi bir belge götürmeye gerek yoktur. Fiziksel şiddet veya psikolojik baskı gören her kadın sığınma evine başvuru yapabilir.

You might be interested:  Lale Dikim Zamanı Ne Zaman?

Bursa’da kadın sığınma evi var mı?

Bursa Büyükşehir Belediyesi Kadın Sığınmaevi, Bursa Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi (ŞÖNİM) işbirliği ile 20 kadın (varsa beraberindeki çocuk) kapasitesi ile şiddete maruz kalan veya kalma riski bulunan kadın ve çocuklara hizmet sunmaktadır.

Sığınma Evindeki eşimi nasıl görebilirim?

Resmi kanalllardan bulunduğunuz yerdeki aile ve sosyal politikalar bakanlığının ilgili birimine, belediyelere (şayet belediyenin sığınmaevi varsa) dilekçeyle başvurarak ilgili şahsın sığınmaevinde kalıp kalmadığı sorulabileceği gibi, kolluğa kayıp ihbarı yapılarak da sorgulama yapılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector