Yasemin Şefkatli Kimdir Ne Iş Yapar?

Yasemin Şefkatli Kimdir Ne Iş Yapar?

Yasemin Şefkatli 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 28 yaşında olan Şefkatli yaşantısını İstanbul Beşiktaş’ta sürdürmektedir. 2017 yılının ağustos ayından bu yana İdo Tatlıses ile birliktelikleri sürdüren Şefkatli İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. Yasemin Şefkatli mankenlik ve modellik yapmaktadır.
Mesleği mankenlik ve modellik olarak biliniyor. 2017 yılından beri beraber olduğu şarkıcı İdo Tatlıses (d.1992) ile 7 Ekim 2021 tarihinde evlendi. Şefkatli’nin 1.71 boyu ve 57 kilodur.

Yasemin şefkatli anne babası kimdir?

Yasemin Şefkatli, Sinan Şefkatli’nin kızıdır. Babasının adı Sinan Şefkatli’dir. Yasemin Şefkatli, Sinan Şefkatli(Sol Başta)’nin kızıdır. 19920 yılında İstanbul’da doğdu.

Hilal şefkatli Yasemin şefkatli kardeş mi?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin kuzenidir.

İdo Tatlıses Yasemin şefkatli nasıl tanıştı?

İlişkileri ve evlilikleri çok merak edilen çiftten Yasemin Şefkatli, İdo ile tanışma hikayesini ilk kez anlattı. Bir mekanda sık sık karşılaştıklarını söyleyen Şefkatli, ‘Beş yıl oldu biz tanışalı. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu.

Derya Tuna Kimdir?

Derya Tuna Biyografisi

Deya Tuna, 17 Temmuz 1965 yılında doğdu. İbrahim Tatlıses ile tanışmadan önce Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan bir şarkıcıydı. 1983’te Günah filminin çekildiği dönemde İbrahim Tatlıses ile tanıştı. Bu ilişkisinden ‘İdo’ isimli bir oğlu oldu.

Yasemin şefkatli gelinlik kim yaptı?

İmparator İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam dünya evine girdi. Yasemin Şefkatli Özgür Masur imzalı gelinliği ile çok konuşuldu.

You might be interested:  Orkide Ne Zaman Çiçek Döker?

Yasemin Şefkatlı kim?

YASEMİN ŞEFKATLİ KİMDİR? İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile evli olan Yasemin Şefkatli, 1992 yılında dünyaya geldi Yasemin Şefkatli İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. Mankenlik ve modellik yapmaktadır.

İdo Tatlıses ne okudu?

İdo Tatlıses veya asıl adıyla İbrahim Tatlı (15 Şubat 1992; İstanbul), Türk şarkıcı ve DJ. ‘İbrahim ve Derya’nın oğlu’ kısaltmasından, İdo adını almıştır. Berklee College of Music’in Arrange and Producer bölümünde sertifika eğitimi almıştır.

Ido tatlıses kaç yılında doğdu?

İDO TATLISES KİMDİR? İdo Tatlıses ya da İbrahim Tatlı, 15 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Tatlıses, Berklee College of Music’in Arrange and Producer bölümünde eğitimi aldı.

Ibrahim tatlıses kaç tane evlilik yaptı?

İbrahim Tatlıses en son 2021 yılında Gülçin Karakaya ile evlendi. Bu evlilik de resmi değil imam nikahlı bir evliliktir. Üçüncü evliliği: Derya Tuna ile yaptı.

İdo Tatlıses kiminle evleniyor?

Geçtiğimiz yıl sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli dün akşam nikah masasına oturdu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector