Yasemin Özilhan Nerede Oturuyor?

Yasemin Özilhan Nerede Oturuyor?

İzzet Özilhan eşi Yasemin Özilhan’a Bodrum’dan ev almak için kesenin ağzını açtı. Ünlü iş insanı Bodrum Bozbük’te lüks bir villa alacak.

Yasemin Özilhan manken mi?

Yasemin Özilhan Kimdir? Yasemin Ergene, 22 Ocak 1985, Hamburg, Almanya doğumlu Türk aktris, model, dizi ve sinema oyuncusu.

Migros’un sahipleri kimlerdir?

Son zamanlarda şirket politikaları açısından gündemden düşmeyen Migros marketler zincirinin sahibinin kim olduğu merak konusu oldu. Şuan Anadolu Grubu bünyesinde bulunan Migros’un şirket sahibi Tuncay Özilhan.

Yasemin Ergene ne mezunu?

İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu Ergene, 16 Temmuz 2011’de İzzet Özilhan’la evlenmiştir. Emine isminde 2012 doğumlu ve Ela isminde 2013 doğumlu iki kız çocuğu vardır.

Yasemin Ozilhan ne mezunu?

Yasemin Özilhan, 22 Ocak 1985’te Hamburg’da doğdu. Türk oyuncu ve eski model. Aşk Oyunu dizisinde Ekin Serbest Teksoy ve Doktorlar dizinde Ela Altındağ karakteri ile tanınmıştır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu Özilhan, 2008 yılından beri oyunculuk yapmıyor.

Yasemin Ergene oyunculuğu neden bıraktı?

YASEMİN ÖZİLHAN OYUNCULUĞU NEDEN BIRAKTI? Genç isim, oyunculuk kariyerini bırakmasında eşi işadamı İzzet Özilhan’ın etkisinin büyük olduğu düşünülürken, başarılı oyuncu yaptığı açıklamada üniversitede okuyabilmek için mesleki kariyerini sonlandırdığını açıkladı.

Yasemin Ergene kaç yaşında evlendi?

1985 doğumlu olan Yasemin Ergene Özilhan, 2021 yılı itibarıyla 36 yaşındadır. 2011 yılında iş insanı İzzet Özilhan ile evlendi. Çiftin ‘Emine’ ve ‘Ela’ adlarında iki kızı bulunuyor.

You might be interested:  Hanımeli Nasıl Kokar?

Yasemin Özilhan ın kızının adı neden Ela?

Yasemin-İzzet Özilhan çiftinin kızlarının adı da olan Ela, TDK’nın kişi adları sözlüğünde yer alıyor. Farsça kökenli olan bu kelime aslında bir göz rengini ifade ediyor.

Yasemin Ergene nasıl ünlü oldu?

2005 yılında yayınlanmaya başlanan tv dizisi Aşk Oyunu’nda canlandırdığı Ekin Serbest karakteri, güzel oyuncunun popüleritesini hızla arttırdı. Dizide Keremcemile beraber başrolde yer alan Ergene, kısa sürede ülkenin en popüler genç oyuncularından birisi haline geldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector