Yalancı Yasemin Kim?

Yalancı Yasemin Kim?

Türesan, şu anda ‘Yalancı’ adlı dizide Yasemin karakterine hayat vermektedir. Başarılı televizyon kariyerinin yanı sıra beyaz perdede boy gösteren Hazal Türesan, ilk kez 2014 yılında Bir Don Juan Öldürmek, hemen ardından 2015 yılında Sol Şerit yapımlarında rol aldı.

Yasemin Aytekin hangi dizilerde oynadı?

HAZAL TÜRESAN ROL ALDIĞI YAPIMLAR

 • 2019 – Mucize Doktor (Beliz) (TV Dizisi)
 • 2019 – Bana Bir Aşk Şarkısı Söyle (Sinema Filmi)
 • 2018 – Yaşamayanlar (Yisa) (İnternet Dizisi)
 • 2018 – Ufak Tefek Cinayetler (Ceren) (TV Dizisi)
 • 2017-2018 – Fazilet Hanım ve Kızları (Yasemin) (TV Dizisi)
 • 2016 – Sol Şerit.
 • Yalancı dizisi Yasemin kim?

  İşte, T Hazal Türesan ile ilgili merak edilenler… Yalancı dizisi yeni sezonda iddialı kadrosu ile güzel bir giriş yapacak. Dizinin kadrosunda Hazal Türesan, Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci gibi yetenekli oyuncular yer alıyor. Güzel oyuncu Yalancı dizisinde Yasemin karakterine can verecek.

  Yasemin Show kimdir?

  İnternet fenomenlerinden Rizeli Yasemin, ya da Karadenizli Yasemin olarak tanınmış, özellikle annesini taklit ettiği videoları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmıştır. Baba tarafından aslen Sakarya, anne tarafından ise aslen Rize’lidir. Yaşantısını İstanbul Beykoz’da sürdürmektedir.

  Yalancı Yasemin ne iş yapıyor?

  Anestezi uzmanı. Mehmet Emir’le aynı hastanede çalışıyor.

  Yalancı Murat kim?

  Yalancı dizisinde Murat Özdal karakterine Cemal Toktaş hayat verecek. İşte tüm merak edilenler Show TV’nin Süreç Film imzalı iddialı dizisi Yalancı bu akşam ilk bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Yalancı’nın başrollerini Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci paylaşıyor.

  You might be interested:  Fesleğen Çiçeğine Nasıl Bakılır?

  Yalancı dizisindeki Yasemin hangi dizilerde oynadı?

  İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında rol aldığı Unutma Beni dizisi ile yaşayan Hazal Türesan; Tatlı İntikam, Kara Para Aşk, Yeniden Başla ve Deniz Yıldızı dizilerinde rol almıştır.

  Hazal Türesan kaç kilo?

  Başarılı oyuncu büyüdükçe daha fazla oyunculuğa merak sardığını ve kariyerinde oyunculuğu çok istediğini ifade eden güzel oyuncu bu sebeple üniversite eğitimini tiyatro bölümü olarak tercih etmiştir. Güzel oyuncu Hazal Türesan, 1.70 metre boyunda, 51 kilo ve Boğa burcudur.

  Hazal Türesan nereli?

  Hazal Türesan, 20 Temmuz 1985 yılında Ankara’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde Tiyatro eğitimi aldı.

  Jet sosyete Yasemin Sakallıoğlu kimdir?

  1988 yılında dünyaya gelen Yasemin Sakallıoğlu, üç kardeşin en küçüğü olarak İstanbul’da doğdu. Aslen Rizeli olan oyuncu henüz bebekken Rize’ye gönderildi ve 6 yaşına kadar orada yaşadı. Daha sonra yeniden İstanbul’a gelen Yasemin Sakallıoğlu, liseden mezun olmasının ardından bankacılık yapmaya başladı.

  Yasemin Sakallıoğlu ne mezunu?

  Eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü’nde tamamladı. Sosyal medyada çektiği komik videolarla bir fenomen haline geldi. Yapımcıların dikkatini çeken Yasemin Sakallıoğlu, 2015 yılında yayınlanmaya başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kadrosuna dahil oldu.

  Yalancı dizisi nerede çekiliyor?

  Yalancı nerede çekiliyor? Yalancı dizisinin İstanbul’da çekiliyor. İstanbul’un Beykoz gibi semtlerinde çekilen Yalancı dizisinde renkli görüntüler oluştu.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector