Sılanın Karanfil Klibi Nerede Çekildi?

Sılanın Karanfil Klibi Nerede Çekildi?

‘Karanfil’, Türk şarkıcı Sıla’nın 2019 çıkışlı ikinci EP’si Meşk’ten bir şarkı. Albümün ilk video klibi olarak yayınlandı. Klib, Bedran Güzel yönetmenliğinde Bafa Gölü’nde çekildi.

Sıla nin memleketi neresi?

Sıla Gençoğlu (d. 17 Haziran 1980), Türk şarkıcı, şarkı yazarı ve besteci. Acıpayam, Denizli’de doğdu ve öğrenim hayatı için önce İzmir’e sonra İstanbul’a yerleşti.

Sıla Karanfil neden yasaklandı?

Sıla’nın ‘Karanfil’ isimli şarkısının klibi, sigarayı özendirdiği gerekçesiyle RTÜK tarafından yayından kaldırdı. Sigara ile ilgili açtığı davalar ile tanınan ve aralarında ünlü isimlerin de olduğu pek çok kişiye sigarayı özendirdiği gerekçesiyle dava açan Sarıay Derneği Başkanı Prof. Dr.

Sılayı kim meşhur etti?

Geniş kitleler onun sesiyle ilk kez Sezen Aksu ile yaptıkları ve ‘Sıla’ dizisinin şarkısı olan ortak besteleri ‘Sıla/Töre’ sayesinde tanıştı. Şarkıcı, 2007 yılında kendi adını taşıyan ilk albümünü çıkardı.

Güliz Ayla ve Sıla kardeş mi?

Sıla’nın kardeşi Güliz Ayla kimdir, nereli kaç yaşında?

Sıla musluman mi?

Boitin Amerikalı FOX medya kuruluşuna yaptığı açıklamada, ‘Sıla Şahin Müslüman değil. Babası hiçbir dine mensup değil ve annesi Hristiyan. Sıla Şahin’i gösteren Playboy dergisinin kapağı bir dinî anlam içermiyor.’ diye konuştu. 1,71 m boyunda olan Sıla Şahin ayrıca üç dil konuşabiliyor: Almanca, İngilizce ve Türkçe.

Efe Bahadır kimdir?

İstanbul doğumlu besteci 14 yaşından beri aktif olarak müzik piyasasında yer almaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 3 sene Caz Vokal Performans okuyan Bahadır, Müzik Teknolojilerine geçiş yapmış ve stüdyo teknolojileri üzerine yoğunlaşmıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector