Sarı Lale Kart Nasıl Alınır?

Sarı Lale Kart Nasıl Alınır?

Lale Kart üyesi olmak ya da üyeliği yenilemek Üyeliğinizi aynı zamanda hafta içi ofis saatleri içinde (10.00-13.00 ve 14.00-18.00) arasında hizmet veren ve İKSV’nin 5. katında yer alan üyelik ofisinden başlatabilirsiniz (Nejat Eczacıbaşı Binası, Sadi Konuralp Cad. No: 5, Şişhane 34433 İstanbul).

Lale Kart kaç TL?

4 çeşidi bulunmaktadır. bunlar: sarı lale kart: öğrenci, öğretim görevlisi ve 65 yaş üstü, senelik 200 tl. kırmızı lale kart: senelik 350 tl. beyaz lale kart: senelik 2.500 tl.

Sarı Lale Kart nedir?

bir tane kırmızı lale kart alıp 400 lira vermektense, iki tane alıp 250 lira ödeyerek yine iki kişilik indirim kazandıran kart. her türlü bir kırmızı yerine iki tane sarı almak mantıklı.

Lale Kart üyeliği nedir?

İKSV tarafından 2002 yılından bu yana sürdürülen Lale Kart üyelik programı, Siyah, Beyaz, Kırmızı, Sarı ve Mavi Lale olmak üzere beş farklı kategoride bir araya getirdiği 4.500’ü aşkın üyesine vakfın düzenlediği tüm etkinliklerde birçok ayrıcalık ve öncelik sağlıyor.

Lale Kart ne işe yarar?

Kırmızı Lale Kart, İKSV’nin en çok tercih edilen üyelik kategorisi. Kırmızı Lale Kartlılar İKSV etkinliklerine büyük destek sağlayan, önemli bir kitleyi oluşturuyor ve İKSV’nin tüm etkinliklerinde öncelik, ayrıcalık ve indirimlerden iki kişi için yararlanabiliyor.

Askıda Ne Var Lale Kart?

Üniversite öğrencilerine 2012’den beri yemek, kıyafet, tiyatro bileti, konser bileti, kitap, yurtdışı stajı gibi ürün ve hizmetlerin ücretsiz sunulmasını sağlayan sosyal girişim Askıda Ne Var ile Lale Kart çok özel bir işbirliğine imza atıyor.

You might be interested:  Gardenya Çiçeği Nasıl Sulanır?

Lale Kart nerelerde geçerli?

İndirimli mekânlar, İKSV Lale Kart Üyelik Programı’na yıl boyunca destek veren kurum ve kuruluşların genel adıdır. Çeşitli kültür merkezleri, sinemalar, tiyatrolar, kitap ve müzik evleri, kulüpler, kafe ve restoranlardan oluşan indirimli mekânlar, İKSV Lale Kart üyelerine indirim ve kolaylıklar sağlar.

İKSV öğrenci bileti nasıl alınır?

Öğrenci biletleri

Öğrenciler için sınırlı sayıda indirimli bilet passo.com.tr ve Passo Mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturarak veya İKSV ana gişeden satın alınabilir.

İKSV gişesi nerede?

Şişhane’de yer alan ve aynı zamanda Biletix perakende noktası olan İKSV ana gişesi, çarşamba ve hafta sonu hariç olmak üzere hafta içi pazartesi, salı, perşembe ve cuma günleri saat 10.30–16.30 arasında hizmet vermektedir.

Eczacıbaşı Genç bilet nasıl alınır?

Eczacıbaşı Genç Bilet tüm Passo gişelerinden ve passo.com.tr’den üyelik oluşturarak satın alınabilir. Bilet satın almak için kampanya ekranında çıkan kod alanına “eczacibasigencbilet” yazılmalıdır. Her etkinliğin kontenjanına bağlı olarak, sınırlı sayıda Eczacıbaşı Genç Bilet satışa sunulacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector