Reha Muhtar Nilüfer Ne Zaman Evlendi?

Reha Muhtar Nilüfer Ne Zaman Evlendi?

Reha Muhtar
Meslek Gazeteci, televizyon programcısı, yorumcusu ve haber sunucusu
Evlilik Selin Çağlayan (1983-1988)
Partner(ler) Deniz Uğur (2008-2010)
Çocuk(lar) 3

Reha Muhtar Nilüfer le evlendi mi?

1983 yılında kendisi gibi gazeteci olan Selin Çağlayan’la olan evliliği beş yıl sürdü. 2001 yılında Nilüfer ile başlayan ilişkisi 2003 yılında ikilinin yaptığı basın açıklamasıyla sona erdi. 2006-2007 yıllarında şarkıcı Gülşen’le olan ilişkisiyle magazin medyasında çokça yer aldı.

Reha Muhtar sağ mı ölü mü?

Son zamanlarda Reha Muhtar öldü mü? Reha Muhtar yaşıyor mu? gibi sorular araştırılıyor. Reha Muhtar hayattadır.

Nilüfer Kayahan aşk yaşadı mı?

KAYAHAN VE NİLÜFER SEVGİLİLER GÜNÜ’NDE BARIŞTI

Kayahan’ın sahne almasının ardından sahneye tekrar büyük bir coşku içinde şarkıcı Nilüfer geldi. Nilüfer, 15 yıldır telif hakları yüzünden dargın olan Kayahan’la biraraya gelerek, yıllardır süren dargınlıklarını sonlandırdı.

Reha Muhtar kaç kez evlendi?

1.cisi: 1982 yılında 23 yaşında iken kendisi gibi gazeteci Selin Çağlayan ile evlendi ancak evliliği 4 sene sonra sona erdi. 2.cisi: 1998 yılında piyanist Mehveş Emeç’le birlikte oldu. 3.cisi: 2000 yılında Harika Avcı ile birlikte oldu.

Deniz Uğur Reha Muhtar ile evlendi mi?

2917 yılında birlikte rol aldığı dizide Erdinç Gülener ile tanışan Deniz Uğur evlendi. Daha önce 2 kez evlenen Deniz Uğur’un en olaylı evliliği Reha Muhtar ile oldu.Deniz Uğur’un 3 tane çocuğu var.

Reha Muhtar kiminle aşk yaşadı?

DAHA önce sanatçı Nilüfer ve Gülşen ile yaşadığı aşklarla bilinen gazeteci Reha Muhtar, geçtiğimiz yaz 3 yıllık beraberliğini bitirdiği Deniz Uğur’dan olan 1.5 yaşındaki ikizlerinin velayetini almak için açtığı dava öncesinde anlaşma sağladı.

You might be interested:  Gül Cemalini Göreyim Ne Demek?

Gülşen Reha Muhtar neden ayrıldı?

Gülşen’in o gün programa bağlanması yeni bir aşkın da filizlenmesine neden oldu. Program sonrası Reha Muhtar ile Gülşen sık sık telefonlaşmaya ve buluşmaya başladı. Çiftin birliktelikleri yaklaşık yedi ay sürü. Bu sürenin bitiminde Reha Muhtar, ilişkilerinin bittiğini köşesinden okuyucularına duyurdu.

Reha Muhtar neden spikerliği bıraktı?

‘Haber yapmanın siyasi nedenleri de var. AKP’nin iktidara geldiği gün ben haberciliği bıraktım. Seçim gününden sonra bir daha habercilik yapmadım’ AKP’nin iktidara gelmesinden sonra sadece ‘Ateş Hattı’ programını yaptığını söyleyen Muhtar, ona da partinin ikinci kez seçilmeleri nedeniyle veda ettiğini söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector