Nilüfer Turizm Otobüs Nerede?

Nilüfer Turizm Otobüs Nerede?

Bursa merkezli bir firma olmasıyla İnegöl otobüs firmaları arasında ilk sırada yer alan Nilüfer Turizm, Bursa’ya ve ilçelerine gitmek isteyenlerin ilk tercihi oluyor. 2005 yılından beri kara yolu seyahati alanında hizmet veren Nilüfer Turizm; Bursa, Eskişehir, Kütahya ve Ankara gibi şehirlerden oldukça ekonomik fiyatlar ile ulaşabileceğiniz İnegöl ilçesi için ucuz otobüs bileti bulma imkanı sunuyor.

Nilüfer Turizm nereye gidiyor?

Nilüfer Turizm otobüs firmasının bugün, “İstanbul, Bursa, Edirne, İzmir, Ankara, Antalya, Silivri, İstanbul, Adana, Denizli, Afyon, Aksaray, Alanya, Antalya, Aliağa, İzmir, Aydın, Balıkesir, Kırklareli, Bodrum, Muğla, Bucak, Burdur, Didim, Aydın, Düziçi, Osmaniye, Eskişehir, Bandırma, Karacabey, Fethiye, Gebze, Kocaeli

Nilüfer Turizm hangi ilin?

2000 yılında Bursa’da faaliyete geçen Nilüfer Turizm, Bursa’da ulaşım deyince ilk akla gelen firma olmayı kısa sürede başarmış ve bugün 80 araçtan oluşan filosuyla İstanbul, Ankara ve İzmir gibi merkezlere de sürekli seferler düzenleyen bir marka haline gelmiştir.

Bursaya hangi otobüs firmaları gidiyor?

BURSA OTOBÜS FİRMALARI

 • PAMUKKALE TURİZM.
 • METRO TURİZM.
 • EFE TUR.
 • NİLÜFER TURİZM.
 • İSTANBUL KALESİ
 • BALIKESİR ULUDAĞ
 • ASYA TUR.
 • ALİ OSMAN ULUSOY.
 • Nilüfer Turizm battı mi?

  Kaçak işadamı Hüseyin Kayapalı’nın sahibi olduğu Nilüfer Turizm, trilyonları bulan borç ve hacizler nedeniyle göz göre göre batıyor. Otobüsleri terminallere sokulmayan, ödeme yapılmadığı için araçları servise alınmayan, 850 çalışanına 3 aydır maaşları ödenmeyen firmayı almak için sektörden iki rakip şirket talip oldu.

  You might be interested:  Gül Çeliği Ne Kadar Zamanda Köklenir?

  Yolcum Nerede uygulaması?

  ‘Yolcum Nerede’ uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

  Bursa otogardan Nilüfer ilçesine nasıl gidilir?

  Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

  Nilüfer Turizm kim aldı?

  Sanıkları 1 milyon 274 bin 990’ar TL adli para cezasına çarptıran mahkeme, davanın sanıklarına ait olan aralarında Nilüfer Turizm’im de olduğu 19 şirketin tüm gelirlerine tedbir konulmasına kararı vermişti. Kayapalı cezaevinden çıktıktan sonra yeniden Nilüfer Turizm’in başına geçti.

  Nilüfer nasıl bir firma?

  Nilüfer Turizm Hakkında

  2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolculuğuyla ulaşım sektöründeki önemli markalardan biridir. Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’den Balıkesir’e kadar pek çok noktada dinlenme tesisleri de bulunan Nilüfer Turizm tüm personellerini, ifa edecekleri görevleri doğrultusunda da eğitmektedir.

  Nilüfer Turizm Genel Müdürü kim?

  Nilüfer Turizm Genel Müdürü Emrah Gültekin, asil talihli Hüseyin Zümrüt’ü tebrik etti.

  Kamil Koç Bursa istanbul kaç para?

  İstanbul Bursa Seferi İçin Başlangıç Fiyatı Nedir? Kamil Koç İstanbul Bursa otobüs biletleri 70 TL’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

  Bursa yol ücreti ne kadar?

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM KOORDİNASYON MERKEZİ’NİN (UKOME) KARARI BELİRLENEN, 01.01.2022 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLAN TARİFESİ
  19 601 İNEGÖL -1,60 TL
  36 501 YENİŞEHİR -1,60 TL
  37 401 ORHANGAZİ- BURSA -1,60 TL
  38 402 ORHANGAZİ- GEMLİK -1,60 TL

  Istanbul Bursa otobüs bileti kaç TL?

  En Ucuz İstanbul – Bursa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

  You might be interested:  Kırmızı Gül Emojisi Ne Anlama Gelir?
  Otobüs Firması Bilet Fiyatı Günlük Otobüs Seferi Sayısı
  Güney Akdeniz Seyahat 80,00 TL 3
  İstanbul Konfor 85,00 TL 33
  Isparta Petrol Turizm 95,00 TL 3
  Kale Seyahat 99,00 TL 8

  Nilüfer Turizm Vana gidiyor mu?

  Van otobüs seferleri için Nilüfer Turizm’ in Van Kalkışlı ve Van varışlı otobüs seferleri bulunmaktadır.

  Istanbul kalesi otobüs firması kimin?

  İstanbul Kalesi Yolcu Yorumları

  Kuruluş Tarihi 2012
  Firma Merkezi İstanbul
  Çağrı Merkezi 0 (850) 811 59 59
  Firma Yorum Sayısı 1
  Kurucular Arif Yıldırım

  Nilüfer ne zaman kuruldu?

  1907 (Hicri 1325) tarihli Hudavendigar Vilayeti Salnamesi’ne göre ise 57 hane kayıtlı bulunmaktadır. Cumhuriyet döneminde Ürünlü adını alan Kite, 1987’ye değin Görükle bucağına bağlı bir köydü. 1987’de Nilüfer’in kurulmasıyla mahalle statüsü kazanmıştır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector