Nilüfer Ne Zaman Evlat Edindi?

Nilüfer Ne Zaman Evlat Edindi?

Pop müziğinin başarılı isimlerinden biri olan Nilüfer 1999 senesinde Ayşe Nazlı Yumlu’yu Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan evlat edinmişti. Ayşe Nazlı Yumlu şimdilerde bir genç kız oldu. Ayşe Nazlı Yumlu sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. İşte Ayşe Nazlı Yumlu’nun son hali

Nilüfer Ayşe Nazlıyı nereden aldı?

Pop müziğin en başarılı isimlerinden Nilüfer’in Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan evlat edindiği kızı Ayşe Nazlı genç kız oldu.

Şarkıcı Nilüfer’in kızı evlatlık mı?

Türk Pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer’in uzun uğraşlarla Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan evlat edindiği kızı Ayşe Nazlı büyüdü. Şimdilerde güzel bir genç kız olan Ayşe Nazlı’nın son halini görenler şaşırıyor.

Ayşe Nazlı Yumlu ne okuyor?

Sosyal medyada sık sık kızı Ayşe Nazlı ile paylaşımlarda bulunan şarkıcı Nilüfer Yumlu son olarak verdiği bir röportajda kızına düşkünlüğünden bahsederken, İngiltere’de psikoloji okuyan Ayşe Nazlı ile gurur duyduğunu dile getirdi.

Ayşe Nazlı Yumlu kaç yaşında?

Ayşe Nazlı Yumlu, 22 Temmuz 1999 yılında dünyaya geldi. Sosyal paylaşım sitesi Instagram’da @aysenazliyumlu kullanıcı adıyla yer almaktadır.

Nilüfer’in kızı nerede okuyor?

İngiltere’de eğitim hayatını sürdüren Ayşe Nazlı, zaman zaman İstanbul’a annesi Nilüfer’in yanına gelerek ziyarette bulunuyor. Nilüfer, kızı Ayşe Nazlı’nın 20. yaş gününü şu sözlerle kutlamıştı: ‘Kızım 20 oldu, ne mutlu bana.

Ayşe Nazlı Yumlu kimin kızı?

Türk pop müziğinin başarılı ismi Nilüfer’in kızı, Ayşe Nazlı Yumlu doğum gününü sosyal medya hesabından kutladı.

You might be interested:  Hediye Papatya Nasıl Kurutulur?

Reha Muhtar Nilüfer ile evlendi mi?

1996 yılında Kanal D’den tekrar ayrılıp Show TV’ye geçerek ana haber sunucusu ve haber genel yayın yönetmeni oldu. 2000 yılında Akşam gazetesinde yazmaya başladı. 2002 yılında Show TV ve Akşam gazetesinden ayrılan Muhtar, Star TV’ye geri döndü.

Reha Muhtar
Partner(ler) Deniz Uğur (2008-2010)
Çocuk(lar) 3

Nilüfer kızını kaç yaşında evlatlık aldı?

Nilüfer’in 1999 yılında Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan evlatlık olarak aldığı Ayşe Nazlı Uyumlu genç kız oldu. 17 yaşında olan Ayşe Nazlı’nın son halini görenler şaşırıyor. Nilüfer’in yaptığı açıklamayla tekrar gündeme gelen Ayşe Nazlı’nın son halini görünce çok şaşıracaksınız.

Nilüfer hangi liseden mezun?

11 yaşında babasını kaybeden Nilüfer, ilkokulu Firuzağa İlkokulu’nda, orta öğrenimini ise İtalyan Koleji’nde tamamladı. 1970 yılında İtalyan Lisesi’nde öğrenciyken katıldığı Hafta Sonu Gazetesi’nin düzenlediği Altın Plak Ses Yarışması’nda aldığı birincilik müzik kariyerinin dönüm noktası oldu.

Nilüfer nerede yaşıyor?

Ünlü şarkıcı Nilüfer Beykoz’daki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı. 45. sanat yılını yeni piyasaya çıkardığı ‘Yeniden Yeni Yine’ albümü ile kutlayan Nilüfer; kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeği ile yaşadığı Beykoz Acarkent’teki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector