Nilüfer Ilçe Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Nilüfer Ilçe Nüfus Müdürlüğü Nerede?

Nilüfer İlçe Nüfus Müdürlüğü, belediyeler, devlet daireleri, İhsaniye Mah., Cami Sok., No:7/B, Nilüfer, Bursa, Türkiye – Yandex Haritalar

Nilüfer ilçe nüfus müdürlüğüne hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Nilüfer Nüfus Müdürlüğü yakınından geçiyor: 43/H, 9/D, 95/A, B/24, B/42-A.

Bursa nüfus müdürlüğüne nasıl gidilir?

Yıldırım bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Bursa Valiliği İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğü adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 1. Otobüs: 1/K, 22/C, 25/D, 29/A, 91, 91/G, D/10.
 2. Metro: 1, 2.

Nilüfer ilçe nüfusu ne kadar?

Nilüfer nüfusu 2021 yılına göre 518.382. Bu nüfus, 255.471 erkek ve 262.911 kadından oluşmaktadır.

Ikametgah nereden alınır bursa?

BURSA İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRLÜĞÜ

 • Adres. Mimarsinan Mah. Ankarayolu Cad. No:436 Yıldırım / BURSA.
 • [email protected]
 • 0 (224) 221 17 26 – 0 (224) 225 30 16.
 • Belgegeçer. 0 (224) 223 44 60.
 • Bursa Nilüfer Kaymakamlığına hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Nilüfer Kaymakamlığı yakınından geçiyor: 43/HB, 9/D, 95/A, B/42-A, B/7, B/8.

  Adres değişikliği bildirimi nasıl yapılır?

  İkametgah adres değişikliği için 2 farklı yöntem vardır. Bunlardan biri Nüfus Müdürlükleri, bir diğeri de e-Devlet sistemidir. Nüfus Müdürlükleri şubelerine giderek adres değişikliği bildiriminde bulunabilirsiniz. Yapacağınız değişiklik işlemi doğrultusunda size değişikliğin olduğunu gösteren belge verilecektir.

  You might be interested:  Yağlı Begonya Nasıl Bakılır?

  Bursa ikametgah değişikliği nereden yapılır?

  İkametgah değişikliği yapmak isteyen kişilerin öncelikli olarak nüfus müdürlüğüne gitmeleri gerekmektedir. İkametgah değişikliği için nüfus müdürlüğüne gitmeden önce randevu alınması da gerekmektedir. Aynı zamanda e-devlet üzerinden de ikametgah değişikliği yapmak mümkündür.

  Bursa Osmangazi Nüfus Müdürlüğü hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Osmangazi Nüfus Müdürlüğü yakınından geçiyor: 14/F, 2/E, 6/A, 96, B/39, B/41-B.

  Ikametgah değişikliği için randevu gerekiyor mu?

  Bu sorunla karşılaşan vatandaşların nüfus müdürlüğüne gelerek işlemlerini yaptırması gerekmektedir. Nüfus müdürlüklerince yapılacak kimlik kartı, sürücü belgesi, pasaport ve diğer işlemlerde ise Alo 199 ya da www.nvi.gov.tr internet adresinden randevu alınması gerekiyor.

  Bursa’nın en büyük ilçesi hangisi?

  İlçelerin arasında en kalabalık olan ilçe Osmangazi ilçesidir. Nüfus olarak en az kalabalık ilçesi ise Harmancık ilçesidir. Bursa İlçelerin Ortalama Nüfusu Nedir?

  Bursa kaç milyon?

  (2021 yılında Bursa’nın nüfusu kaç kişi oldu?) TÜİK tarafından yapılan açıklamada Türkiye nüfusu 84 milyon 680 bin 273 kişi olurken, Bursa’nın nüfusu 3 milyon 147 bin 818 kişiye ulaştı. Öte yandan Bursa’da nüfus yoğunluğuna göre kadın sayısının erkek sayısına göre daha fazla olduğu görüldü.

  Oturulan eve ikametgah nasıl alınır?

  İkametgâh belgesi almak için e-Devlet üzerinden sorgulama yapılır. e-Devlet’ten yerleşim yeri belgesi sorgulama adresine gidilir, adres ve yerleşim yeri görüntülenebilir, indirip belge çıktısı alınabilir. Aile fertleri için de ikametgâh belgeleri bu yöntemle alınabilir.

  Ikamet adresi nasıl alınır?

  Özellikle ikametgah belgesi birçok resmi kurum ve kuruluş tarafından neredeyse tüm işlemler için talep ediliyor. İkametgah belgesini almak için eskiden Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’ne bizzat gitmek gerekirken şimdi e-Devlet sistemine giriş yapmak yeterli oluyor.

  Ikametgah adresi nereden alınır?

  İKAMETGAH NEREDEN ALINIR? Geçmişte sadece muhtarlıklardan alınan ikametgah belgesini, günümüzde Nüfus Müdürlükleri ve e-Devlet yoluyla da almak mümkün. Müdürlüklerden nüfus cüzdanınızla alabileceğiniz ikametgah belgesini, e-Devlet uygulaması ile sıra beklemeden ve zaman kaybı yaşamadan edinebilirsiniz.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector