Nilüfer Belediyesi Nerede Harita?

Nilüfer Belediyesi Nerede Harita?

Nilüfer Belediyesi 40.211121 enlem ve 28.986597 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Konak Mh. ve Nilüfer ilçesine bağlıdır. Nilüfer Belediyesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir. Nilüfer Belediyesi posta kodu 16110. Rakımı (deniz seviyesinden yüksekliği) 118 metredir.

Nilüfer şu an nerede?

Nilüfer, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinin yaklaşık 375.000 nüfuslu bir ilçesidir. Nilüfer ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Mudanya, doğusunda Osmangazi, güneyinde Orhaneli, batısında da Karacabey ve Mustafa Kemalpaşa ilçeleriyle komşudur.

Nilüfer Belediyesine hangi otobüs gider?

Nilüfer bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Nilüfer Belediyesi adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

 • Otobüs: B/24, B/32, B/32-A, B/44-B, B/46.
 • Metro: 2.
 • Minibüs / Dolmuş: GÖRÜKLE MINIBÜSLERI.
 • Nilüfer Belediyesi hangi metro durağı?

  Nilüfer bölgesinde bulunan Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Nilüfer durak, Nilüfer içindeki Nilüfer Belediyesi Halk Evi konumuna en yakındır.

  Nilüfer Kadın Sığınma Evi Nerede?

  Nilüfer Kadın Sığınma Evi’ne başvuracak kadınların saat 08.00-17.00 arasında Nilüfer Kadın Dayanışma Merkezi’ne başvurabilecekleri, 17.00’den sonra ise Merinos Kültür ve Kongre Merkezi’nde 7/24 açık olan Toplum Merkezi İlk Adım Birimi’ne başvurabilecekleri belirtildi.

  Bursa Nilüfer Merkez ilçe mi?

  Büyükşehir statüsüne 1987 yılında kavuşan Bursa’da, o tarihte Nilüfer, Osmangazi ve Yıldırım olmak üzere üç merkez ilçe kurulur.

  You might be interested:  Kaktüs Ne Zaman Saksı Değiştirilir?

  Şarkıcı Nilüfer nerede oturuyor?

  Ünlü şarkıcı Nilüfer Beykoz’daki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı. 45. sanat yılını yeni piyasaya çıkardığı ‘Yeniden Yeni Yine’ albümü ile kutlayan Nilüfer; kızı Ayşe Nazlı, 11 kedisi ve iki köpeği ile yaşadığı Beykoz Acarkent’teki 4 katlı havuzlu villasının kapılarını Instyle Home’a açtı.

  Dünya Dönüyor Nilüfer kaç yılında çıktı?

  Dünya Dönüyor, sözleri ve müziği Tuğrul Dağcı’ya ait Nilüfer’in 1973 yılında seslendirdiği şarkı. Şarkıcının 1973 yılında 17 yaşındayken yaptığı ikinci 45’liğinde yer almıştır.

  Nilüfer oldu mü?

  Nilüfer Yumlu ya da bilinen adıyla Nilüfer (d. 31 Mayıs 1955), Türk şarkıcı, söz yazarı ve yapımcıdır. 1970’li yılların başından itibaren Türk pop müziğinin önde gelen yorumcularından biri oldu.

  Nilüfer (şarkıcı)

  Nilüfer
  Resmî site niluferonline.org
  Müzikal kariyeri
  Tarzlar Pop
  Etkin yıllar 1972-günümüz

  Bursa otogardan Nilüfer ilçesine nasıl gidilir?

  Bursa Otobüs Terminali ve Nilüfer İlçesi arası yaklaşık olarak 10 km’dir. Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenleri için terminal içerisinde taksi durağı bulunmaktadır. Yolculuk yaklaşık olarak 13 dakika sürmekte ve ortalama fiyat 25 – 35 TL arasındadır.

  Yunuseline hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Yunuseli Meydanı yakınından geçiyor: B/17, B/24, B/29.

  Dikkaldırım a hangi Otobüs gider?

  Bu Otobüs hatları Dikkaldırım yakınından geçiyor: 6/F-2, 92, 92/B, B/33, B/44-B, B/6.

  Bursa Adliyesi hangi metro durağında?

  Uluyol durak, Osmangazi içindeki Bursa Adliyesi konumuna en yakındır.

  Bursa il nüfus müdürlüğü hangi metro durağında?

  Mimar Sinan / Btü ve Arabayatağı, Yıldırım içindeki Bursa Valiliği İl Nüfus Ve Vatandaşlık Müdürlüğü alanına en yakın metro durak.

  Ihsaniye ye hangi metro gider?

  1, Osmangazi bölgesinde bulunan İhsaniye Metro İstasyonu konumuna giden son Metro aracıdır. 00:42 civarında buradan geçer.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector