Nilüfer Belediyesi Hangi Partiden?

Nilüfer Belediyesi Hangi Partiden?

Nilüfer belediye başkanları listesi

Belediye Başkanı Başlangıç Parti
Faruk Baykal 27 Mart 1994 Anavatan Partisi
Mustafa Bozbey 18 Nisan 1999 Demokratik Sol Parti
Cumhuriyet Halk Partisi
Turgay Erdem 31 Mart 2019

Bursa Büyükşehir Belediyesi hangi partiden?

Bursa Büyükşehir Belediyesi

2.177.764 6.841
Adaylık Sonuçlar
Kıs. Oy oranı
AK PARTİ %49.6
CHP %47.0

Nilüfer Belediye başkan yardımcıları kimler?

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcıları Osman Ayradilli, Sibel Özer, Engin Yener, Zafer Yıldız ve Remzi Çınar ile birlikte Aktaş’ı ziyaret eden Başkan Turgay Erdem, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bursa Nilüfer Belediyesi kaç yılında kuruldu?

Tüm tanıtım çalışmalarımızda Nilüfer’in sunduğu değer önermelerini Planlı Gelişim Kenti – Kültür ve Sanat Kenti – Spor Kenti – Çevre ve Doğal Yaşam Kenti – Sağlık Kenti – Eğitim, Bilim ve Teknoloji Kenti – Üretim Kenti – Dayanışma Kenti – Örnek ve Lider Kent olarak ifade ediyoruz. 1987 yılında belediye statüsüne

Bursa Büyükşehir Belediyesi kimin?

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa ilinin belediye işlerini yürüten devlet kuruluşudur. Mevcut büyükşehir belediye başkanı Alinur Aktaş, 8 Nisan 2019’dan bu yana görevdedir.

Bursa hangi parti 2014?

Bursa Büyükşehir Belediyesi

1.982.143 6.792
Adaylık Sonuçlar
Kıs. Parti Oy oranı
AK Parti Adalet ve Kalkınma Partisi %49,5
CHP Cumhuriyet Halk Partisi %28,7

Adem Vural kimdir?

Sportif anlamda hakemlik başta olmak üzere birçok görevler üstlenen Adem Vural, TFF Temsilciler Kurulu Üyeliği görevini üstlenmiş, Türkiye Futbol Adamları Derneği Bursa Şube Başkanlığı görevini de halen yürütüyor. Yazılı ve görsel medyada köşe yazarlığı da yapan Adem Vural, spor yorumculuğuna da devam ediyor.

You might be interested:  Antoryum Çiçeği Nasıl Çiçek Açar?

Turgay Erdem aslen nereli?

Mustafa Bozbey
Yerine gelen Turgay Erdem
Kişisel bilgiler
Doğum ?, Şubat 1962 Nilüfer, Bursa, Türkiye
Partisi Demokratik Sol Parti (1999-2004) Cumhuriyet Halk Partisi (2004-günümüz)

Bursa Nilüfer Kaymakamı kimdir?

1971 yılında Erzurum’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum’da tamamladı.1988′ de girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden 1992 yılında mezun oldu.1995-1996 yılları arasında Beko Ticareti Anonim Şirketinde çalıştı.

Ulaş Akhan kim?

2001 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 2005 yılında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nda Vergi Denetmen Yardımcısı olarak çalıştıktan sonra 2006 yılında Bursa Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine atandı.

Erdem Saker hangi partiden?

1994 yılında emekliye ayrıldı ve Anavatan Partisi’ne üye oldu. 1994 Türkiye yerel seçimleri’nde Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı seçildi. 1999 yerel seçimlerinde partisi tarafından ikinci kez aday gösterildiyse de seçilemedi ve siyaseti bıraktı.

Recep Altepe aslen nereli?

1959 yılında Bursa’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Bursa´da tamamladı. Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nü bitirdikten sonra 1983 yılında kendi işini kurarak kalorifer, buhar kazanı imalatı, ısıtma-soğutma tesisatı ve proje işleri yaptı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector