Müslüm Gürses Nilüfer Söz Müzik Kim Ait?

Müslüm Gürses Nilüfer Söz Müzik Kim Ait?

Müslüm Gürses’in 15 Nisan 2006`da Pasaj Müzik’ten Aşk Tesadüfleri Sever albümündeki, sözlerini Murathan Mungan’ın yazdığı, müziği Sunay Özgür’ün yaptığı şarkıdır.

Müslüm Gürses şarkı sözleri kime ait?

Ali Tekintüre ilk gençlik yıllarından bu yana arabesk şarkılar için sözler yazmış biri. Yazdığı bin kadar şarkı sözünün 300’e yakını kendi ifadesiyle “hit olmuş.” Arabeskin 3 büyüğü, Müslüm Gürses, Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur; onun yazdığı şarkıları söyleyerek milyonlar satan albümler yapmış.

Olmadı Yar şarkı sözü kime ait?

Seçim kampanyası için hazırlanan tanıtım filmlerinde, bestesi Yunanlı Nikos Karvelas’a, sözleri Nilüfer’e ait olan ‘Olmadı Yar’ şarkısı kullanılacak.

Bana beni geri ver kime ait?

içinde volkanlar patlayan bir söz bütünü. sözleri murathan mungan’a, müziği sunay özgür’e ait olan ve müslüm baba’nın seslendirdiği, çağın ötesinde bir eser.

Bir Ömür Yetmez kim yazmış?

müslüm gürses’in aşk tesadüfleri sever adlı mucize albümünün çıkış şarkısıdır. garbage’nin the world is not enough adlı şarkısının alt yapısının kullanıldığı şarkının sözleri mehmet bilal dede’ye ait.

Hangimiz şarkısı kime ait?

klibin sonunda baba cip’e binip gider. müslüm gürses’in 1994 yılında çıkardığı senden vazgeçmem albümünün a yüzünde yer alan güzide eserdir. sözleri ali tekintüre’ye, müziği ali osman erbaşı’na aittir.

Müslüm Gürses şarkı yazdı mı?

Gürses, bestesi kendisine ait ‘Sevda Yüklü Kervanlar’ adlı şarkısıyla geniş kitlelere ulaşmayı başarırken, ‘Sevda Yüklü Kervanlar/Vurma Güzel Vurma’ isimli 45’liği 300 bin basılarak dönemin rekorunu kırdı.

You might be interested:  Gül Tohumu Ne Zaman Ekilir?

Olmadı Yar şarkısını ilk kim söyledi?

Masum, Asya’nın Yaşar Plak etiketli üçüncü albümünün ve bu albümündeki altı numaralı şarkısının adı. Albümde yer alan ‘Olmadı Yar’ın orijinali bir Anna Vissi şarkısı olan ‘Apolyto Keno”dur.

Asya Olmadı Yar kaç yılında çıktı?

Olmadı Yar – Masum (1999) – Asya | Karnaval.com.

Müslüm Gürses Nilüfer Arabesk mi?

Müslüm Gürses’in en iyi arabesk şarkılarından birisi olarak nitelendirilen Nilüfer şarkısının sözleri nedir?

Bir Ömür Yetmez kaç bölüm?

BİR ÖMÜR YETMEZ

TOPLAM BÖLÜM EKSTRA VİDEOLAR
7 30

Affet hangi şarkıdan?

güneşi beklerken dizisinden tanıdığımız ankaralı rock grubu pera’nın harikulâde şarkısıdır.

Aşk Tesadüfleri Sever kim söylüyor?

björk ün “bachelorette” şarkısı üstüne yazılan ve albüme adını veren “aşk tesadüfleri sever’ sözleri ise murathan mungan’ ait. ayrıca tanju okan’ın kadınım, alpay’ın ayrılık rüzgarı coverları da albümde yer alacak.asıl süpriz ise ‘sebahat abla’ adlı şarkının sezen aksu ile müslüm gürses düeti olması.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector