Yasemin Şefkatli Ne Mezunu?

Yasemin Şefkatli Ne Mezunu?

Yasemin Şefkatli, İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. Yasemin Şefkatli’nin mesleği ise mankenliktir. Yaklaşık 4 yıldır İdo Tatlıses ile birliktelerdi.
Şefkatli, İstanbul’da doğdu, iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünden mezun oldu. Peki, Yasemin Şefkatli aslen nereli, kaç yaşında? Yasemin Şekatli, 2021 yılının Ekim ayında İbrahim Tatlıses’in oğlu, İdo Tatlıses ile nikah masasına oturdu. Manken ve model olarak bilinen Yasemin Şekatli, 1992 doğumludur.

Yasemin şefkatli Hangi üniversite mezunu?

Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin kuzenidir. Özel İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünde tamamladı. Okuduğu iç mimarlığı yapmayı tercih etmeyen Yasemin Şefkatli’nin mesleği mankenlik ve modellik olarak biliniyor.

Yasemin Şefkatlinin babası ne iş yapıyor?

İdo Tatlıses, eğitimini İsviçre’de College du Leman’da tamamlamıştır.İş hayatına babası İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses Tv’de başlayan İdo Tatlıses 2013 yılında Dj’lik ve Tatlıses Kebap işletmesinde görev yapmaya başlamıştır.

Derya Tuna Kimdir?

Derya Tuna Biyografisi

Deya Tuna, 17 Temmuz 1965 yılında doğdu. İbrahim Tatlıses ile tanışmadan önce Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan bir şarkıcıydı. 1983’te Günah filminin çekildiği dönemde İbrahim Tatlıses ile tanıştı. Bu ilişkisinden ‘İdo’ isimli bir oğlu oldu.

Yasemin şefkatli gelinlik kim yaptı?

İmparator İbrahim Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli bu akşam dünya evine girdi. Yasemin Şefkatli Özgür Masur imzalı gelinliği ile çok konuşuldu.

You might be interested:  Canlı Orkide Nasıl Bakılır?

Yasemin Şefkatlı kim?

YASEMİN ŞEFKATLİ KİMDİR? İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile evli olan Yasemin Şefkatli, 1992 yılında dünyaya geldi Yasemin Şefkatli İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. Mankenlik ve modellik yapmaktadır.

Yasemin şefkatli ido nasıl tanıştı?

“Beş yıl oldu biz tanışalı. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu. Üzerinde sarı bir tişört vardı, restoranın adını yazıp ‘sarışın kız beni bul’ yazdı.

İdo Tatlıses ne okudu?

İdo Tatlıses veya asıl adıyla İbrahim Tatlı (15 Şubat 1992; İstanbul), Türk şarkıcı ve DJ. ‘İbrahim ve Derya’nın oğlu’ kısaltmasından, İdo adını almıştır. Berklee College of Music’in Arrange and Producer bölümünde sertifika eğitimi almıştır.

Derya Tuna nerede oturuyor?

Zekeriyaköy’deki villa, kira bedeliyle saraylara bile taş çıkarıyor. Oğlu İdo Tatlıses’le birlikte Miami’de İbrahim Tatlıses’in yanında bulunan Tuna’ya yapım şirketi aylık 70 bin TL kira bedeli ödüyor. İstinye’de oturan Tuna, kullanmadığı evini sık sık dizilere kiralıyor.

Ibo Derya Tuna nasıl tanıştı?

Bir kız sevdim, adı Derya!’ diye yana yana gezdiği Tuna’yla Günah filminin setinde tanışıyor ve büyük bir aşk yaşıyorlar. Bir süre sonra İdo’yu kucaklarına alan çiftin birlikteliği, o dönem İmparator’un yine bir film setinde gönlünü Hülya Avşar’a kaptırması yüzünden epey sarsılsa da uzun süre yıkılmıyor.

İbrahim Tatlıses Derya Tuna aşkı nasıl başladı?

Derya Tuna

Perihan Savaş dedikodular çıktığı sırada hala Tatlıses ile birlikte yaşamaktadır, üstelik de hamiledir Tatlıses-Tuna dedikodulara ayyuka çıkar ve ikili sonuçta birlikteliklerini açıklarlar. Tatlıses Tuna ile birlikte yaşamaya başlar, Tuna’nın kısa süren sahne hayatı da sona erer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector