Yasemin Şefkatli Ne Iş Yapıyor?

Yasemin Şefkatli Ne Iş Yapıyor?

Yasemin Şefkatli Ne İş Yapıyor? Yasemin Şefkatli mankenlik ve modellik yapmaktadır. Sosyal medya hesabında İç Tasarımcı olduğu yazıyor. Yasemin Şefkatli’nin ayrıca YaseBags isimli bir girişimi bulunmaktadır. Kenid tasarladığı çantaların satışını www.yasebags.com adresinden satmaktadır.
Mesleği mankenlik ve modellik olarak biliniyor. 2017 yılından beri beraber olduğu şarkıcı İdo Tatlıses (d.1992) ile 7 Ekim 2021 tarihinde evlendi. Şefkatli’nin 1.71 boyu ve 57 kilodur.

Yasemin şefkatli anne babası kimdir?

Yasemin Şefkatli, Sinan Şefkatli’nin kızıdır. Babasının adı Sinan Şefkatli’dir. Yasemin Şefkatli, Sinan Şefkatli(Sol Başta)’nin kızıdır. 19920 yılında İstanbul’da doğdu.

Yasemin Şefkatlinin babası ne iş yapıyor?

İdo Tatlıses, eğitimini İsviçre’de College du Leman’da tamamlamıştır.İş hayatına babası İbrahim Tatlıses’e ait olan Tatlıses Tv’de başlayan İdo Tatlıses 2013 yılında Dj’lik ve Tatlıses Kebap işletmesinde görev yapmaya başlamıştır.

Yasemin şefkatli Hangi üniversite mezunu?

Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin kuzenidir. Özel İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünde tamamladı. Okuduğu iç mimarlığı yapmayı tercih etmeyen Yasemin Şefkatli’nin mesleği mankenlik ve modellik olarak biliniyor.

Derya Tuna Kimdir?

Derya Tuna Biyografisi

Deya Tuna, 17 Temmuz 1965 yılında doğdu. İbrahim Tatlıses ile tanışmadan önce Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan bir şarkıcıydı. 1983’te Günah filminin çekildiği dönemde İbrahim Tatlıses ile tanıştı. Bu ilişkisinden ‘İdo’ isimli bir oğlu oldu.

You might be interested:  Karanfil Yağı Ne Için Kullanılır?

Yasemin Tatlıses kimin kızı?

YASEMİN ŞEFKATLİ KİMDİR? İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses ile evli olan Yasemin Şefkatli, 1992 yılında dünyaya geldi Yasemin Şefkatli İstek Özel Semiha Şakir Lisesi mezunudur. Mankenlik ve modellik yapmaktadır.

Yasemin şefkatli ido nasıl tanıştı?

“Beş yıl oldu biz tanışalı. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu. Üzerinde sarı bir tişört vardı, restoranın adını yazıp ‘sarışın kız beni bul’ yazdı.

Yasemin şefkatli daha önce kiminle evliydi?

İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli evlendi.

Yasemoz nereli?

Yasemin Sakallıoğlu 1988’de İstanbul’da dünyaya geldi. Yasemin Sakallıoğlu aslen Rizelidir.

Derya Tuna nerede oturuyor?

Zekeriyaköy’deki villa, kira bedeliyle saraylara bile taş çıkarıyor. Oğlu İdo Tatlıses’le birlikte Miami’de İbrahim Tatlıses’in yanında bulunan Tuna’ya yapım şirketi aylık 70 bin TL kira bedeli ödüyor. İstinye’de oturan Tuna, kullanmadığı evini sık sık dizilere kiralıyor.

Ibo Derya Tuna nasıl tanıştı?

Bir kız sevdim, adı Derya!’ diye yana yana gezdiği Tuna’yla Günah filminin setinde tanışıyor ve büyük bir aşk yaşıyorlar. Bir süre sonra İdo’yu kucaklarına alan çiftin birlikteliği, o dönem İmparator’un yine bir film setinde gönlünü Hülya Avşar’a kaptırması yüzünden epey sarsılsa da uzun süre yıkılmıyor.

İbrahim Tatlıses Derya Tuna aşkı nasıl başladı?

Derya Tuna

Perihan Savaş dedikodular çıktığı sırada hala Tatlıses ile birlikte yaşamaktadır, üstelik de hamiledir Tatlıses-Tuna dedikodulara ayyuka çıkar ve ikili sonuçta birlikteliklerini açıklarlar. Tatlıses Tuna ile birlikte yaşamaya başlar, Tuna’nın kısa süren sahne hayatı da sona erer.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector