Yasemin Şefkatli Babasi Kim?

Yasemin Şefkatli Babasi Kim?

Yasemin Şefkatli, Sinan Şefkatli’nin kızıdır. Babasının adı Sinan Şefkatli’dir. Yasemin Şefkatli, Sinan Şefkatli (Sol Başta)’nin kızıdır.

Yasemin Şefkatlinin babası nereli?

Aslen Şanlıurfalı’dır. Gerçek adı İbrahim’dir.

Yasemin şefkatli Kimdir Biyografi?

Şefkatli, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin de kuzeni olarak biliniyor. Özel İstek Vakfı Semiha Şakir Lisesi’nden mezun oldu. Lisans eğitimini iç mimarlık ve çevre tasarımı bölümünde tamamladı.

İbrahim Tatlıses’in oğlu Ido ne iş yapıyor?

Türk şarkıcı ve DJdir. ‘İbrahim ve Derya’nın oğlu’ kısaltmasından, İdo adını almıştır. Berklee College of Music’in Arrange and Producer bölümünde sertifika eğitimi almıştır.

Hilal şefkatli Yasemin şefkatli kardeş mi?

1992 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Sosyal medya fenomeni Hilal Şefkatli’nin kuzenidir.

Derya Tuna Kimdir?

Derya Tuna Biyografisi

Deya Tuna, 17 Temmuz 1965 yılında doğdu. İbrahim Tatlıses ile tanışmadan önce Yenikapı’daki gazinolarda sahneye çıkan bir şarkıcıydı. 1983’te Günah filminin çekildiği dönemde İbrahim Tatlıses ile tanıştı. Bu ilişkisinden ‘İdo’ isimli bir oğlu oldu.

İdo Tatlıses Yasemin şefkatli nasıl tanıştı?

İlişkileri ve evlilikleri çok merak edilen çiftten Yasemin Şefkatli, İdo ile tanışma hikayesini ilk kez anlattı. Bir mekanda sık sık karşılaştıklarını söyleyen Şefkatli, ‘Beş yıl oldu biz tanışalı. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu.

Yasemin şefkatli kiminle evli?

Geçtiğimiz yıl sade bir törenle nişanlanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli dün akşam nikah masasına oturdu.

You might be interested:  Akasya Ağacı Nerede Yetişir?

İdo İbrahim Tatlıses’in oğlu mu?

İdo Tatlıses, Boston Berklee’de müzik eğitimi almıştır. İbrahim Tatlıses ve Derya Tuna’nın oğludur. 2021 Ekim ayında Yasemin Şefkatli ile evelendi.

İdo Tatlıses ne mezunu?

İdo Tatlıses veya asıl adıyla İbrahim Tatlı (15 Şubat 1992; İstanbul), Türk şarkıcı ve DJ. ‘İbrahim ve Derya’nın oğlu’ kısaltmasından, İdo adını almıştır. Berklee College of Music’in Arrange and Producer bölümünde sertifika eğitimi almıştır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector