Nilüfer Turizm Nereden Nereye?

Nilüfer Turizm Nereden Nereye?

Nilüfer Turizm otobüs firmasının bugün, “İstanbul, Bursa, Edirne, İzmir, Ankara, Antalya, Silivri, İstanbul, Adana, Denizli, Afyon, Aksaray, Alanya, Antalya, Aliağa, İzmir, Aydın, Balıkesir, Kırklareli, Bodrum, Muğla, Bucak, Burdur, Didim, Aydın, Düziçi, Osmaniye, Eskişehir, Bandırma, Karacabey, Fethiye, Gebze, Kocaeli

Nilüfer Turizm hangi ilin?

2000 yılında Bursa’da faaliyete geçen Nilüfer Turizm, Bursa’da ulaşım deyince ilk akla gelen firma olmayı kısa sürede başarmış ve bugün 80 araçtan oluşan filosuyla İstanbul, Ankara ve İzmir gibi merkezlere de sürekli seferler düzenleyen bir marka haline gelmiştir.

Yolcum Nerede uygulaması?

‘Yolcum Nerede’ uygulamamız sayesinde yolcunuzun seyahat halindeyken nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Seferinizi seçtikten sonra otobüsün nerede olduğunu anlık olarak güncellenen harita üzerinden takip edebilirsiniz.

Nilüfer Turizm de neler oluyor?

Bursa merkezli Nilüfer Turizm firmasının, kara para aklama suçundan mahkûm olan sahibi işadamı Hüseyin Kayapalı’nın TMSF tarafından mallarına el konulması ve kayyum atamasından sonra başlayan düşüşü, kuruluşun sonunu hazırlıyor.

Bursa’ya otobüs var mı?

Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlayan belediye otobüsleri 24 saat boyunca hizmet veriyor. Gün içinde yarım saatte bir, gece saatlerinde ise belirli aralıklarda düzenlenen otobüs seferleriyle Bursa’nın birçok ilçesine ulaşabilirsiniz.

You might be interested:  Papatya Buharı Ne Işe Yarar?

Nilüfer otobüs şirketi kimin?

Hüseyin Kayapalı Kimdir? Nilüfer Turizm’in sahibi bursalı işadamı. Aynı zamanda bursa merkezli Kayapalı Holding’in de sahibi.

Nilüfer nasıl bir firma?

Nilüfer Turizm Hakkında

2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolculuğuyla ulaşım sektöründeki önemli markalardan biridir. Ankara’dan İstanbul’a, İzmir’den Balıkesir’e kadar pek çok noktada dinlenme tesisleri de bulunan Nilüfer Turizm tüm personellerini, ifa edecekleri görevleri doğrultusunda da eğitmektedir.

Bursa Nilüfere hangi otobüs gider?

Bursa il merkezinden Nilüfer’e gitmek için 43/HB, 9/D, 95/A, B/24/ B42-A ve B/7 numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 2 numaralı metro da yolcuları Nilüfer’de indirmektedir.

Nilüfer ne zaman kuruldu?

1907 (Hicri 1325) tarihli Hudavendigar Vilayeti Salnamesi’ne göre ise 57 hane kayıtlı bulunmaktadır. Cumhuriyet döneminde Ürünlü adını alan Kite, 1987’ye değin Görükle bucağına bağlı bir köydü. 1987’de Nilüfer’in kurulmasıyla mahalle statüsü kazanmıştır.

Akdeniz Seyahat kimin?

Zafer Toker, Nihat Tezcan, Erol Özer ve Deniz Severler tarafından 1974 yılında Antalya’da kurulan Güney Akdeniz Seyahat kurumsal yapısı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımıyla aradan geçen yıllarda oldukça büyük bir firma haline gelmiştir.

Bursaya hangi otobüs firmaları gidiyor?

BURSA OTOBÜS FİRMALARI

 • PAMUKKALE TURİZM.
 • METRO TURİZM.
 • EFE TUR.
 • NİLÜFER TURİZM.
 • İSTANBUL KALESİ
 • BALIKESİR ULUDAĞ
 • ASYA TUR.
 • ALİ OSMAN ULUSOY.
 • Kamil Koç Yolcum nerede nasıl kullanılır?

  Sevdiklerinizi, seyahatleri boyunca bir tıkla takip edebilirsiniz. Yolcum Nerede uygulaması ile otobüslerimizde seyahat eden yolcularımızın yakınları http://www.kamilkoc.com.tr/yolcumnerede ‘den anlık olarak sevdiklerinin seyahat ettikleri otobüsü takip edebiliyor ve saniye saniye nerede olduğunu biliyor.

  Metro cip ne anlama gelir?

  siyah renkli otobüslere ve hostes giyimli hanım muavinlere sahip yeni bir metro otobüs konsepti. şaka maka fena olmayandır. koltuklar oldukça geniş ve rahat, camlar karartılmış güneş rahatsız etmiyor pek. koltuktaki ekran ve özellikleri de güzel sayılır. ikramları editleyeceğim

  You might be interested:  Gül Böceklerine Ne Iyi Gelir?

  Metro Turizm nasıl şikayet edebilirim?

  Firmamız hakkında bize iletmek istediğiniz düşünceleriniz,eleştirileriniz, fikirleriniz var ise lütfen sağ tarafda yer alan iletişim formunu doldurunuz. Doldurulan form en kısa sürede incelenerek değerlendirildikten sonra size bilgi verilecektir. 0850 222 34 55 numaralı çağrı merkezimizi 7/24 ulaşabilirsiniz.

  Nilüfer Turizm Bursanın mı?

  Nilüfer, Bursa merkezli bir turizm firması olarak başta Marmara bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’ye yayılan geniş bir güzergah ağına sahip.

  Nilüfer Turizm Vana gidiyor mu?

  Van otobüs seferleri için Nilüfer Turizm’ in Van Kalkışlı ve Van varışlı otobüs seferleri bulunmaktadır.

  Nilüfer artı bilet nedir?

  nilüfer turizm’in başlattığı frequent flyer ya da yol kart benzeri oluşum. form doldurma, kart alma derdi yok. internetten direkt üye oluyorsunuz. her yolculuğunuzda bilet tutarınızın %10’u kadar arti para kazanıyorsunuz. 1 arti para = 1 ytl. sonra da biriken arti paralarinizla bedava bilet alıyorsunuz.

  Istanbul Bursa otobüs kaç TL?

  İstanbul – Bursa Otobüs Seferi

  En Ucuz Sefer 80,00 TL
  Günlük Sefer Sayısı 423
  En Uygun Fiyatlı Firma Güney Akdeniz Seyahat
  İstanbul – Bursa Kaç Saat? 2s 46dk
  En Çok Sefer Yapan Firma Kamil Koç

  Bursa arası otobüsle kaç saat?

  Sefer saati, kalkış ve varış noktası gibi unsurlara bağlı olarak yol süresi 1 saat 45 dakika ile 4 saat arasında değişmektedir.

  Bursa otobüsleri ne kadar?

  BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM KOORDİNASYON MERKEZİ’NİN (UKOME) KARARI BELİRLENEN, 01.01.2022 TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİ OLAN TARİFESİ
  6 İLÇE – 1 6,70 TL
  7 İLÇE – 2 7,40 TL
  8 İLÇE – 3 5,10 TL
  9 İLÇE – 4 8,00 TL

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector