Nilüfer Ptt Nerede?

Nilüfer Ptt Nerede?

PTT-Ataevler Şubesi 40.223473 enlem ve 28.961475 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Ataevler Mh. ve Nilüfer ilçesine bağlıdır. PTT-Ataevler Şubesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

PTT numarasi kac?

444 1 788 numaralı PTT Çağrı Merkezi üzerinden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.

PKDM ne demek?

Üniversitede sanayi işbirliği ile yürütülen proje sayısının arttırılması, proje yürüten öğretim elemanlarına proje yürütme desteği sağlanması amacıyla 2012 yılında kurulmuştur.

Bursa PTT posta dağıtımı ne zaman?

Bursa Posta Dağitim Merkezi hafta içi 08:30-12:30 saatleri ve cumartesi 13:30-17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Çalışma saatleri bazı şubelerde veya bazı günlerde farklılık gösterebilir.

PTT Kargo Cts çalışıyor mu?

PTT Kargo müdürlükleri hafta sonu Cumartesi günü de çalışmaktadır. Ancak kargolar dağıtıma çıkarılmamakla birlikte şubeye gidilerek teslim alınabilir. PTT şubeleri hafta içi 08:30 ile 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

444 1 788 nereye ait?

PTT’nin çağrı merkezi numarası ise 444 1 PTT (444 1 788) olarak belirlenmiş bulunuyor. Çağrı merkezi aracılığıyla PTT’nin posta çeki hesaplarına yönelik işlemler ve PTT aracılığıyla yapılan kayıtlı posta gönderi takiplerine yönelik sorgulamalar gerçekleştirilebilecek.

4441788 no nerenin?

ptt çağrı merkezi numarası.

Cihetten çıkarıldı ne demek?

Ptt Kargonuz sabah saatlerinde yani dağıtıma ilk çıktığında Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:xxxxx olarak göründükten sonra akşam saatlerinde “Cihetten Gönderi Çıkarıldı” olarak görünüyorsa; kargo teslimatınız,mesai saatleri içerisinde yetiştirilemediği için bir sonraki mesai gününe kaldığını ifade etmektedir.Telaş etmeyin

You might be interested:  Yasemin Pirinci Ile Pilav Nasıl Yapılır?

PTT kargo saat kaça kadar açık?

PTT KARGO ÇALIŞMA SAATLERİ

PTT hafta içi ve cumartesi günleri 08.30 – 17.30 arası hizmet vermektedir. Pazar günleri ve resmi tatillerde ise kapalıdır. PTT çalışma saatleri ile ilgili güncel bilgi için en yakın PTT sorgulama linki üzerinden bilgi alabilirsiniz.

PTT kaça kadar açık?

PTT şubeleri, 08.30-17.30 saatleri arasında hizmet veriyor. 12.30’da öğle arası veren PTT, 1 saatlik öğle arasının ardından saat 13.30’dan 17.30’a kadar çalışıp, kapanmaktadır.

Posta Torba kapandı ne demek?

PTT üzerinden yollanılan her kargoda ‘torba kapandı’ cümlesi ile karşılaşmak oldukça mümkündür. Bu cümle, kargonuzun yola çıktığını ve alıcıya doğru ilerlediğini belirtmek için kullanılmaktadır.

PTT pazar günü çalışıyor mu?

PTT Kargo hafta içi her gün mesaiye sabah saat 08:30’da başlar ve öğlen 12:30’a kadar devam eder. 12:30’da öğle molası veren PTT Kargo öğleden sonra saat 13:30’da tekrar mesaiye başlar ve akşam kapanış saati olan 17:00’a kadar mesaiye devam eder. PTT Kargo cumartesi ve pazar günleri kapalıdır.

Zimmet Alındı ne demek?

PTT zimmete alındı mesajı; kargo şubesi, şirket veya dağıtımcı açısından zimmete alınması, dağıtım adına hazırlanması anlamını taşımaktadır. PTT zimmet alındı ibaresi; gönderi takibi esnasında ekranda çıkan bir yazıdır.

PTT Cumartesi günü kargo alıyor mu?

Vatandaşlar, kargo teslimatlarını PTT şubelerine cumartesi günü verebiliyor. Ancak cumartesi günleri kargo dağıtımı gerçekleşmiyor. Hafta sonu PTT çalışma saatleri ise hafta içi ile aynı. PTT şubeleri cumartesi günleri saat 08.80 ile 17.30 saatleri arasında açık oluyor.

PTT Kargo Cumartesi teslimat yapar mı?

PTT Kargo genel müdürlükleri hafta sonu sadece cumartesi günü hizmet vermektedir. Çalışma saati 09.00 ile 19.30 arasıdır ve öğle tatili bulunmaz. Kargolar dağıtıma çıkmaz, vatandaşlar şubeye gidip teslimatı yapılmış kargoları kendileri alırlar. Diğer PTT kargo şubeleri ise hafta sonu hizmet vermezler.

You might be interested:  Açelya Toprağı Nasıl Olmalı?

Cumartesi günü PTT kargo gelir mi?

Merkez PTT şubeleri dışında Cumartesi günü tüm PTT’ler kapalıdır. Cumartesi günü Sadece belirli bölgelerdeki PTT şubeleri 13.30 kadar hizmet vermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector