Nilüfer Devlet Hastanesi Nerede?

Nilüfer Devlet Hastanesi Nerede?

Nilüfer bölgesinde bulunan Bursa Çekirge Devlet Hastahanesi konumuna en yakın metro durağı, 10 dk yürüme mesafesindedir.

Yüksek ihtisas Hastanesi Nilüfer ek binası hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nilüfer Ek Binası yakınından geçiyor: 14/F, 95, B/36-C, B/36-M, B/36-U, B/46.

Yüksek ihtisas Hastanesi Nilüfer ek binasına nasıl gidilir?

Nilüfer Ek Binasına gitmek için Bursa şehrinde en yakın Bursaray metro istasyonuna gidip Büyük Organize istikametine giden Bursaray vagonlarına binilmelidir.Bağlarbaşı Esentepe metro istasyonunda indikten sonra FSM bulvarına doğru yaklaşık 800 metre yürüyerek Nilüfer Ek Hizmet binasına ulaşabilirsiniz.

Bursa Yüksek ihtisas nereye taşındı?

Sehrin sağlığında önemli bir değişime imza atıldı. Yıllardır Bursa’nın doğu yakasının yükünü sırtlayan Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Güney Marmara’nın en büyük kardiyoloji ve kalp damar cerrahi merkezi olarak yıllardır hizmet veren Yüksek ihtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile birleştirildi.

Bursa Yüksek ihtisas Hastanesi hangi ilçede?

YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ 40.191078 enlem ve 29.110369 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Yıldırım ve Yıldırım ilçesine bağlıdır. YÜKSEK İHTİSAS HASTANESİ haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

You might be interested:  Okurlar soruyor: Bahçe Bitkileri Ne Iş Yapar?

Bursa yüksek ihtisas hastanesi hangi Otobüs?

Bu Otobüs hatları Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 18/B, 23, 23/A, 25/D.

Bursa Rentıp hangi metro istasyonunda?

Nilüfer bölgesinde bulunan Rentıp Yürüyüş Alanı konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Hamitler Fethiye durak, Nilüfer içindeki Rentıp Yürüyüş Alanı konumuna en yakındır.

Esentepeye hangi metro gider?

Bağlarbaşı-Esentepe Metro İstasyonu, Bursaray’ın BursaRay 1 hattında yer alan ve 29 Ekim 2001’de hizmete giren metro istasyonudur.

Bursa Yüksek ihtisas hastanesinde hangi bölümler var?

Uzm. Dr. Bülent Özçetin

 • Acil Tıp.
 • Aile Hekimliği.
 • Anestezi ve Reanimasyon.
 • Beyin ve Sinir Cerrahisi.
 • Çocuk Cerrahisi.
 • Çocuk Kardiyolojisi.
 • Çocuk Nörolojisi.
 • Çocuk ve Ergen Psikiyatristi.
 • Bursa Dörtçelik Hastanesine metro ile nasıl gidilir?

  Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesine gitmek için Bursa şehrinde en yakın Bursaray metro istasyonuna gidip Uludağ Üniversitesi istikametine giden Bursaray vagonlarına binilmelidir.Ertuğrul metro istasyonunda indikten sonra yürüme mesafesinde Dörtçelik Çocuk Hastalıkları Hastanesine ulaşabilirsiniz.

  Yüksek ihtisas Hastanesi hangi metro durağı?

  Yıldırım bölgesinde bulunan Yüksek İhtisas Hastanesi Metro İstasyonu konumuna en yakın metro durağı hangisidir? Duaçınarı durak, Yıldırım içindeki Yüksek İhtisas Hastanesi Metro İstasyonu konumuna en yakındır.

  Şevket Yılmaz Hastanesi hangi metro durağı?

  Arabayatağı durak, Yıldırım içindeki Bursa Sevket Yılmaz Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konumuna en yakındır.

  Bursa Şevket Yılmaz Hastanesine hangi otobüsler gidiyor?

  Bu Otobüs hatları Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınından geçiyor: 18/B, 23, 23/A, 25/D.

  Şevket Yılmaz Hastanesi hangi semtte?

  Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi 40.183987 enlem ve 29.127256 boylamda yer almaktadır. Semt/Mahalle olarak Mimarsinan Mh. ve Yıldırım ilçesine bağlıdır. Bursa Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi haritası Bursa ili içinde nerede olduğu harita merkezinde gösterilmektedir.

  You might be interested:  Orkide Hangi Toprakta Yetişir?

  31 A Şevket Yılmaz Hastanesine gidiyor mu?

  Hangi Otobüs hatları Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi yakınından geçiyor? Bu Otobüs hatları Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi yakınından geçiyor: 23, 23/A, 25/D, 29/A, 31/A, 98.

  Yüksek ihtisas Hastanesi özel mi?

  Hastanemiz 1964 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Sağlık Bakanlığı hastaneleri içerisinde kamu tüzel kişiliği olan ilk ve tek özerk statülü hastanedir. 500 yataklı hastanemizde 149 uzman hekim, 130 asistan, 449 hemşire olmak üzere 1600 kişi görev yapmaktadır.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  Adblock
  detector