Gül Erçetingöz Ne Iş Yapıyor?

Gül Erçetingöz Ne Iş Yapıyor?

İstanbul’a gittikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi’nde okumaya başladı. 1980’de Yeni Asır bürosundan iş isteyen Erçetingöz, gece bekçisi olarak çalışmaya başladı.

Gül Erçetingöz nasıl zayıfladı?

Daha önce mide botoksu yaptırdığını ve botoksun da porsiyonlarını küçülttüğünü belirten Gül Erçetingöz, Naturel Herb 7/21 ile aynı etkiyi aldığını da sözlerine ekledi. 7 bitkiden oluşan Naturel Herb’i 21 gün deneyerek zayıflayabilirsiniz.

Levent Erçetingöz’ün annesi kimdir?

Kenan Erçetingöz’ün ilk eşi Birsen Erçetingöz’den Levent adında bir oğlu vardır.

Burcu Kıratlı kimin manevi kızı?

Burcu Kıratlı’nın, manevi babası Kenan Erçetingöz’ün doğum gününe yalnız katılması ve parmağında alyansının olmaması da bu iddiaları güçlendirmişti. Hürriyet’in ulaştığı Sinan Akçıl, evliliklerindeki krizi doğruladı ve yaşanan süreci anlattı.

Kenan Erçetin Kimdir?

Türk televizyon kanallarında, ekrana ilk laptop’u çıkarttığı için adı “laptop’lu adam” olarak anılmaya başlandı. Kenan Erçetingöz, gazetecilik ve televizyon programları yapmakta ve 2000 yılında Türkiye’nin ilk magazin sitesi olarak kurduğu gecce.com’un sahibidir.

Gül Erçetingöz ne zaman evlendi?

Kenan Erçetingöz’ün ilk eşi Birsen Erçetingöz’den Levent adında bir oğlu vardır. Daha sonra oyuncu Burcu Kıratlı’nın annesi Gül Hanım ile 1995 yılında evlendi.

Levent Ercetingoz kimdir?

Türkiye’de de ‘Düğüm Salonu’ ve ‘Hedefim Sensin’ isimli filmlerde ‘Yönetmen Yardımcısı’ olarak çalışan Levent Erçetingöz, Amerika’da da irili ufaklı bir çok projede yer aldı. Genç yaşına rağmen tecrübesiyle öne çıkan Erçetingöz artık bilgi ve birikimini gecce.tv için kullanacak.

Kenan Erçetingöz parayı nereden buldu?

televizyon programı esnasında ikide bir oynaştığı laptop ile vergi iadesi için fiş yazdığı * ortaya çıkmıştır.

You might be interested:  Dostun Gül Cemali Sözleri Kimin?

Kenan Erçetingöz ne mezunu?

Kenan Erçetingöz, İzmir’de doğup büyümesinin ardından 80’li yıllarda İstanbul’a yerleşmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi’nde eğitim alan Kenan Erçetingöz, bu aşamanın ardından mesleki kariyerindeki ilk adımı Yeni Asır’da atmıştır.

Burcu Kıratlı kimdir ailesi?

Kıratlı, 23 Temmuz 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Babası Tuncay Kıratlı, Annesi Gül Erçetingöz’dür. Annesi ve babası o çok küçükken ayrılmış. Annesi daha sonra Kenan Erçetingöz ile evlendi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector