Esra Erol Nilüfer Soyadı Ne?

Esra Erol Nilüfer Soyadı Ne?

Hayriye Uysal, kızı Nilüfer’in evli ve 3 çocuk babası olan Salih Kaya’ya kaçtığını ve onunla aynı evde yaşadığını iddia etti.

Esra Erol Mevlananın soyadı nedir?

Hayriye Uysal isimli kadının Esra Erol’un programına çıkıp 19 yaşındaki kızı Nilüfer’i aradığını söylemesiyle başladı. Sevgilisi Nilüfer Uysal da bu ilişkiden memnun olduğunu, Salih ve eşiyle yaşamaya devam edeceğini ifade etmişti.

Esra Eroldaki Nilüfer kime kaçtı?

Fullscreen. Hayriye Hanım, yaklaşık iki ay önce Esra Erol’da programına başvurarak 19 yaşındaki kızı Nilüfer’in Evli ve çocuklu Salih Kaya’ya kuma olarak kaçtığını belirterek yardım istemişti.

Esra Erol Nilüfer ne oldu?

ESRA EROL NİLÜFER OLAYI SON DURUM

Yaşanan olayların ardından canlı yayında açıklama yapan Esra Erol, acılı anneye Nilüfer’in daha önce de kaçtığı Salih Kaya ile yaşamaya başladığını ve kuma olmayı kabul ettiğini söyledi. Haberi alınca yıkılan anne ise ‘Benim artık böyle bir evladım yok’ dedi.

Nilüfer oldu mü?

Nilüfer Yumlu ya da bilinen adıyla Nilüfer (d. 31 Mayıs 1955), Türk şarkıcı, söz yazarı ve yapımcıdır. 1970’li yılların başından itibaren Türk pop müziğinin önde gelen yorumcularından biri oldu.

Nilüfer (şarkıcı)

Nilüfer
Resmî site niluferonline.org
Müzikal kariyeri
Tarzlar Pop
Etkin yıllar 1972-günümüz

Mevla Kaya ne oldu?

Esra Erol’un eşi Salih’ten boşanması için yalvardığı Mevla Kaya, ATV canlı yayınında bombayı patlattı. Salih’le barışan Mevla, boşanacağını açıkladı.

You might be interested:  Orkide Cicegi Nasil Cicek Actirilir?

Mevla kocasına döndü mü?

Eşi ve sevgilisiyle yaşıyor.

Nilüfer şu an nerede?

Nilüfer, Türkiye’nin kuzeybatısında Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinin yaklaşık 375.000 nüfuslu bir ilçesidir. Nilüfer ilçesi, Bursa’nın ilçelerinden kuzeyinde Mudanya, doğusunda Osmangazi, güneyinde Orhaneli, batısında da Karacabey ve Mustafa Kemalpaşa ilçeleriyle komşudur.

Hayriye teyzenin kızına ne oldu?

Nilüfer Yine Kaçtı

Öte yandan aylar sonra Nilüfer konusu yeniden gündeme geldi. Esra Erol’da programının sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda Hayriye teyzenin kızı Nilüfer’in dün yine evden kaçtığı duyuruldu. Programın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, ‘Hayriye teyzenin kızı Nilüfer dün yine kaçtı!

Nilüfer ve Salih ne oldu?

Nilüfer ve Salih Kaya ayrılık konuşması yaptı.

Nilüfer, evli ve 3 çocuk babası olan Salih Kaya’yı unutamadığını söyledi. Ardından yalnız kalmak istediğini ve bu durumda ne yapacağını kestiremediğini söyledi. Nilüfer Uysal, Salih Kaya’nın her zaman yanında olduğunu belirtti.

Dünya Dönüyor Nilüfer kaç yılında çıktı?

Dünya Dönüyor, sözleri ve müziği Tuğrul Dağcı’ya ait Nilüfer’in 1973 yılında seslendirdiği şarkı. Şarkıcının 1973 yılında 17 yaşındayken yaptığı ikinci 45’liğinde yer almıştır.

Nilüfer Turizm kime ait?

Hüseyin Kayapalı Kimdir? Nilüfer Turizm’in sahibi bursalı işadamı. Aynı zamanda bursa merkezli Kayapalı Holding’in de sahibi.

Ayşe Nazlı Yumlu kimdir?

Pop müziğinin başarılı isimlerinden biri olan Nilüfer 1999 senesinde Ayşe Nazlı Yumlu’yu Çocuk Esirgeme Kurumu’ndan evlat edinmişti. Ayşe Nazlı Yumlu şimdilerde bir genç kız oldu. Ayşe Nazlı Yumlu sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Adblock
detector